Commissie Naam E-mail
Bestuur Herry Ester voorzitter@mhcflevoland.nl
  Elske Harsevoort penningmeester@mhcflevoland.nl
  Jonquille Schepel secretaris@mhcflevoland.nl
  Marcel de Backer tc@mhcflevoland.nl
  Maurice Hop

evenementen@mhcflevoland.nl

  Esmiralda Broekman

facilitair@mhcflevoland.nl

Commissie Functie E-mail
Technische commissie TC algemeen tc@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes A MeisjesA@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes B MeisjesB@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes C MeisjesC@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes D MeisjesD@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongste jeugd meisjes jongstejeugdmeisjes@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens A JongensA@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens B JongensB@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens C JongensC@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens D JongensD@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongste jeugd jongens jongstejeugdjongens@mhcflevoland.nl
  Coördinator keepers keepers@mhcflevoland.nl
Martijn Broekman Coördinator senioren senioren@mhcflevoland.nl
Commissie Naam E-mail
Accommodatie   clubhuis@mhcflevoland.nl
Arbitrage   scheidsrechters@mhcflevoland.nl
Communicatie   communicatie@mhcflevoland.nl
Grote Club Actie   Groteclubactie@mhcflevoland.nl
Jeugdbestuur   jeugdbestuur@mhcflevoland.nl
Kantine   kantine@mhcflevoland.nl
keepersmaterialen  

keepersmaterialen@mhcflevoland.nl

Ledenadministratie   ledenadministratie@mhcflevoland.nl
Materialen   trainingen@mhcflevoland.nl
commissie top teams   ctt@mhcflevoland.nl
Sponsor commissie   sponsor@mhcflevoland.nl
Toernooi commissie  

toernooi@mhcflevoland.nl

Toernooi commissie  

organisatie@mhcflevoland.nl

Website   webmaster@mhcflevoland.nl
Wedstrijdsecretariaat   wedstrijdsecretaris-jeugd@mhcflevoland.nl
Zaalhockey   zaalhockey@mhcflevoland.nl

 

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren