Trainingsschema

Trainingen starten maandag 4 september , tenzij anders gecommuniceerd door trainer/coach. De trainingen van Edwin en Jeroen beginnen in de laatste week van de zomervakantie! Edwin start maandag 28 aug en vr 1 sept . Jeroen start woensdag 30 aug.  Dit geldt ook voor de EF jeugd !
 
De instappers (5-6 jarigen, die nog geen wedstrijden spelen) beginnen zaterdag 9 sept 9.30-10.30 uur (veld 1).
 
De keeperstrainingen wordt geregeld door Nick Rugenbrink en Leo Bruens.
 
Enthousiaste ouders, wel of niet met hockeyervaring zijn vanaf 4 september van harte welkom op de trimhockey-training: maandag 20.30-22.00 uur. Heb je vroeger al gehockeyed en kun je niet op maandag, dan kun je ook op donderdag 20.30 uur bij de veterinnen of veteranen aansluiten. Oud-hockeyers en oud-leden (tot 25 jaar) zijn van harte welkom op de dames-/herentraining op vrijdag 20.15-21.30 uur . Er is nog plek in deze teams om weer te gaan hockeyen!  Voor meer info, neem contact op met Martijn Broekman (email: martijn.broekman@solcon.nl)

 

Zoeken Herstel selectie

Maandag

Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 17.00 - 18.00 Jongens E1 1AB Esmiralda / ?
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 17.00 - 18.00 Meisjes 8E1 1CD Edwin
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 17.00 - 18.00 Meisjes 8E2 1CD Edwin
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 17.00 - 18.00 Meisjes F1 1AB Esmiralda/Nienke B
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 17.00 - 18.00 Meisjes F2 1AB Esmiralda/ Miryam
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 17.00 - 18.00 nieuwe EF 1AB Esmiralda/ ?
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 18.00 - 19.15 Jongens B2 1CD Edwin
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 18.00 - 19.30 Meisjes D2 2AB Winfred
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 18.00 - 19.00 Meisjes 8E4 3CD Hanneke/Lisa
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 18.00 - 19.00 Meisjes E1 1AB Esmiralda/Rory/Femke
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 18.00 - 19.00 Meisjes E2 1AB Esmiralda/Nina/Noa
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 18.15 - 19.30 Jongens D1 3AB Roos
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 18.15 - 19.30 Meisjes A3 2 CD Bas
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 19.00 - 20.15 Meisjes A4 1AB Dennis T
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 19.30 - 20.45 Jongens C1 2AB Erik/Thijs
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 19.45 - 21.00 Meisjes B1 1CD Edwin
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 19.45 - 21.00 Meisjes B2 3AB Maaike
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 20.00 - 21.15 Meisjes A1 3CD Jan/Jeremy
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 20.15 - 21.30 Meisjes A2 1AB Dennis T
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Maandag 20.30 - 22.00 trimhockey 2CD Paul

Dinsdag

Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Dinsdag 18.00 - 19.15 Meisjes D3 2AB Erna
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Dinsdag 18.00 - 19.00 Meisjes 8E3 3CD Nienke W /Nicky
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Dinsdag 18.00 - 19.15 Meisjes D4 2CD Tim/Casper
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Dinsdag 19.15 - 20.30 Meisjes B3 2AB Erna
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Dinsdag 19.30 - 20.30 Dames 2 2CD (zelf)
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Dinsdag 19.30 - 20.30 Heren 2 2CD (zelf)

Woensdag

Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 15.30 - 16.30 Meisjes F1 1CD Jeroen
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 15.30 - 16.30 Meisjes F2 1CD Jeroen
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 16.30 - 17.30 Meisjes E1 1CD Jeroen
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 16.30 - 17.30 Meisjes E2 1CD Jeroen
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 17.00 - 18.15 Jongens C1 2CD Stijn
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 17.30 - 18.30 Meisjes D1 1CD Jeroen
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 17.30 - 18.45 Meisjes D3 1AB Maxime/Rense
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 18.00 - 19.15 Meisjes D4 3CD Erna
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 18.00 - 19.15 Jongens 8E1 2AB Thomas/Marten
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 18.00 - 19.15 Meisjes C3 3AB Fenne-Marie/Ilse
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 18.15 - 19.30 Meisjes C1 2CD Stijn
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 19.00 - 20.15 Jongens A1 1AB Chris
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 19.00 - 20.15 Meisjes C2 1CD Jeroen
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 19.15 - 20.30 Meisjes B4 3CD Erna
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 19.30 - 20.45 Meisjes A2 3AB Maaike
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 20.00 - 21.30 Heren 1 2CD Stijn
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 20.15 - 21.30 Dames 1 1AB Chris
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Woensdag 20.15 - 21.30 Meisjes A1 1CD Jeroen

Donderdag

Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 18.00 - 19.15 Jongens D1 1CD Bas
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 18.00 - 19.00 Meisjes 8E2 3AB Marc R
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 18.45 - 20.00 Meisjes C3 2CD Erna
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 18.45 - 20.00 Meisjes D2 2AB Antoine
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 19.00 - 20.15 Jongens B1 1AB Dennis W
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 19.00 - 20.15 Meisjes A3 3AB Martijn B
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 19.00 - 20.15 Meisjes B1 3CD Jan v A
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 19.15 - 20.30 Meisjes B2 1CD Bas
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 20.00 - 21.15 Meisjes A4 2CD Igor
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 20.00 - 21.15 Meisjes B3 2AB Olaf , Nancy
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 20.30 - 22.00 Veteranen A 1CD
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Donderdag 20.30 - 21.45 Veterinnen 1AB Marjan

Vrijdag

Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 17.00 - 18.00 Jongens 8E1 1CD Edwin, Tim
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 17.00 - 18.00 Jongens E1 1CD Edwin, Tim
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 17.30 - 18.45 Meisjes D1 3CD Marissa/Lotte
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 17.30 - 18.45 Meisjes C2 1AB Annemarije
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 17.30 - 18.30 Meisjes 8E1 2CD Erik Talens
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 18.00 - 19.00 Meisjes 8E3 1CD Edwin
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 18.00 - 19.00 Meisjes 8E4 1CD Edwin
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 19.00 - 20.15 Jongens A1 1AB Martijn H
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 19.30 - 20.45 Dames 1 1CD Edwin
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 20.15 - 21.30 Dames 2 2AB Martijn en ?.
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 20.15 - 21.30 Dames jong 1 2AB Martijn en ?.
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 20.15 - 21.30 Heren 2 2AB Martijn en ?.
Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Vrijdag 20.45 - 22.00 Heren 1 1CD Edwin

Zaterdag

Dag Tijd Team Veld Trainer Opmerking
Zaterdag 9.30 - 10.30 instappers 1CD Marjan ,Marit, Maartje

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren