Wedstrijdschema

De wedstrijden die door de KNHB voor de competitie worden gepland, worden hier getoond. Indien bekend met veld en aangewezen scheidsrechters.

Hier zijn de invalregels van de KNHB opgenomen en de wijze waarop MHC Flevoland deze regels hanteert.

Let Op: Als er bij zaalwedstrijden staat dat ze thuis gespeeld worden, is dat niet in Dronten. Dit is slechts administratief en bepaald wel wie er bijvoorbeeld hesjes moet dragen, maar controleer altijd op de standenmotor waar de wedstrijden gespeeld worden.

 

 

Grote clubactie .

18 feb 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:00 Jongens D1 Zaal Mezen JD1
Thuis 10:55 Meisjes D3 zaal Coevorden MD2
Thuis 14:00 Jongens A1 Zaal Twente JA1
Thuis 14:00 Meisjes A4 Zaal Hardenberg MA2
Thuis 14:50 Meisjes B2 Zaal Salland MB1 Roos Wilke Lisa Buikema
Thuis 15:40 Meisjes B2 Zaal Hattem MB2 Marit van Dekken Sarah Teuben
Thuis 15:40 Meisjes A4 Zaal Epe MA1
Thuis 15:40 Jongens A1 Zaal Dalfsen JA1
Thuis 16:30 Meisjes B2 Zaal Apeldoorn MB3 Marit van Dekken Sarah Teuben
Thuis 17:20 Meisjes B2 Zaal Zwolle MB11 Dennis Teuben Gerrit Smit
Uit 09:15 Dalfsen MD2 Meisjes D3 zaal
Uit 10:40 Meppel JD1 Jongens D1 Zaal
Uit 11:30 Ommen JB1 Jongens B2 Zaal
Uit 13:10 Zutphen JB3 Jongens B2 Zaal
Uit 14:00 Oosterbeek D1 Dames 1 Zaal
Uit 14:00 Doetinchem MB2 Meisjes B1 Zaal
Uit 14:00 Hattem MB2 Meisjes B2 Zaal Roos Wilke Lisa Buikema
Uit 15:40 Ares D1 Dames 1 Zaal
Uit 15:40 Nunspeet MB1 Meisjes B1 Zaal
Uit 15:40 Hardenberg JA1 Jongens A1 Zaal
Uit 16:30 Ares MA4 Meisjes A4 Zaal
Uit 17:20 Ares MA4 Meisjes A4 Zaal
Uit 17:20 Ares JA12C Jongens A1 Zaal

4 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Nunspeet DJ1 Dames Jong

6 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Almere DDA Dames DA

10 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens A1 Haackey JA1
Thuis Meisjes 8E3 Zwolle M8E4
Thuis Meisjes E1 Zwolle ME17
Thuis Meisjes C2 Zwolle MC6
Thuis Meisjes A4 Ares MA3
Thuis Jongens B1 Apeldoorn JB3
Thuis Meisjes B4 Zutphen MB6
Thuis Meisjes D4 Kampen MD2
Thuis Meisjes C1 Zwolle MC5
Thuis Meisjes A2 Twente MA2
Thuis Jongens C1 Epse JC1
Thuis Meisjes F2 Meppel MF2
Thuis Meisjes D2 Zwolle MD6
Thuis Meisjes B1 HCHN MB1
Uit 09:30 Deventer J8E2 Jongens 8 E1 ZAND
Uit 10:15 Zwolle MF4 Meisjes F1 ZAND
Uit 14:15 Apeldoorn MB4 Meisjes B2 SEMI
Uit Salland JD1 Jongens D1
Uit Meppel ME2 Meisjes E2
Uit Epse M8E1 Meisjes 8E1
Uit Ares M8E2 Meisjes 8E2
Uit Twente JB4 Jongens B2
Uit Zwolle MD11 Meisjes D3
Uit Zwolle MC12 Meisjes C3
Uit Upward MA2 Meisjes A1
Uit Epe JE1 Jongens E1
Uit Epse MA1 Meisjes A3
Uit Kampen MD1 Meisjes D1
Uit Meppel MB3 Meisjes B3

11 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A HCM HC KG1
Thuis 12:15 Dames 2 EHV D5 ZV2
Thuis 12:45 Dames 1 Hoogeveen D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Hondsrug H1 KG1
Thuis 14:30 Dames Jong Dalfsen DJ1 ZV2
Uit Kampen H1 Heren 2

13 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:30 Dames DA Union DDB KG1

17 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A1 Bemmel MA1
Thuis Meisjes C3 Zwolle MC13
Thuis Meisjes B3 HCHN MB3
Thuis Meisjes F1 Dalfsen MF1
Thuis Meisjes A3 Kampen MA2
Thuis Jongens B2 HCHN JB2
Thuis Meisjes D3 Hattem MD2
Thuis Meisjes 8E2 Flevoland M8E3
Thuis Meisjes 8E1 Zwolle M8E1
Thuis Jongens 8 E1 Mezen J8E1
Thuis Jongens D1 Meeuwen JD1
Thuis Meisjes B4 Almelo MB6
Thuis Meisjes E2 Zwolle ME12
Thuis Jongens E1 Zwolle JE5
Thuis Meisjes D1 Mezen MD2
Thuis Meisjes B2 Salland MB2
Uit 16:30 Haackey MA2 Meisjes A2 ZAND
Uit Ares MD7 Meisjes D2
Uit Zwolle MF7 Meisjes F2
Uit Mezen MC2 Meisjes C1
Uit Epe MC1 Meisjes C2
Uit Nunspeet MB1 Meisjes B1
Uit Zwolle JC5 Jongens C1
Uit Zwolle MD9 Meisjes D4
Uit Druten JB1 Jongens B1
Uit Zwolle MA9 Meisjes A4
Uit Wageningen JA1 Jongens A1
Uit Zwolle ME14 Meisjes E1
Uit Flevoland M8E2 Meisjes 8E3

18 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Heren 2 Meeuwen H1 KG1
Thuis 14:30 Heren 2 Westerduiven H3 KG1
Uit 12:00 Hattem DJ1 Dames Jong WATER
Uit 12:45 Meppel D1 Dames 1 SEMI
Uit Dieren HA Heren A
Uit Nijmegen D12 Dames 2

20 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Leusden DDC Dames DA

24 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes D2 Meeuwen MD2
Thuis Meisjes C2 Zutphen MC5
Thuis Jongens C1 Epe JC1
Thuis Jongens B1 Deventer JB2
Thuis Jongens A1 Zwolle JA3
Thuis Meisjes B1 overbetuwe MB1
Thuis Meisjes C1 MC2
Thuis Meisjes F2 Zwolle MF11
Thuis Meisjes A2 Haackey MA1
Thuis Meisjes E1 Ares ME2
Thuis Meisjes A4 Zwolle MA8
Uit 10:00 Deventer JE2 Jongens E1 WATER
Uit 12:30 Kampen MC4 Meisjes C3 ZAND
Uit 16:00 Apeldoorn MA3 Meisjes A3 SEMI
Uit Meeuwen MD1 Meisjes D1
Uit Zwolle JD5 Jongens D1
Uit Druten MA1 Meisjes A1
Uit Apeldoorn J8E4 Jongens 8 E1
Uit Deventer MB3 Meisjes B2
Uit Meeuwen MF1 Meisjes F1
Uit Mezen ME3 Meisjes E2
Uit Zwolle M8E8 Meisjes 8E2
Uit M8E1 Meisjes 8E3
Uit Ares MB6 Meisjes B4
Uit Nunspeet MB2 Meisjes B3
Uit Lochem JB2 Jongens B2
Uit Meeuwen MD3 Meisjes D3
Uit Dalfsen MD2 Meisjes D4
Uit Zwolle M8E3 Meisjes 8E1

25 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:15 Heren A Apeldoorn HD KG1
Thuis 12:15 Dames 2 Haackey D2 ZV2
Thuis 14:00 Dames Jong Meeuwen DJ1 ZV2
Thuis 14:30 Heren 1 Eelde H1 KG1
Uit 11:00 Kampen H1 Heren 2 ZAND
Uit 12:00 Ares H2 Heren 2 SEMI
Uit Hardenberg D1 Dames 1

27 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:30 Dames DA Barneveld DDA KG1

7 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes D3 Deventer MD6
Thuis Meisjes A3 Mezen MA2
Thuis Meisjes F1 Meppel MF1
Thuis Jongens B1 Ares JB1
Thuis Jongens A1 Meppel JA1
Thuis Meisjes 8E3 Ares M8E2
Thuis Meisjes 8E1 Hattem M8E1
Thuis Meisjes E2 Meeuwen ME1
Thuis Meisjes C2 Ares MC4
Thuis Jongens 8 E1 Zwolle J8E2
Thuis Meisjes B2 Zwolle MB7
Thuis Meisjes C3 Kampen MC3
Thuis Jongens E1 Nunspeet MIX E1
Thuis Meisjes D2 Mezen MD3
Thuis Meisjes D4 Salland MD2
Uit 10:30 Hattem ME1 Meisjes E1 WATER
Uit 17:35 Nijmegen MA3 Meisjes A1
Uit Ares MC2 Meisjes C1
Uit M8E1 Meisjes 8E2
Uit Doetinchem MB1 Meisjes B1
Uit Zwolle JD4 Jongens D1
Uit Ommen JB1 Jongens B2
Uit Mezen MB3 Meisjes B3
Uit Zwolle MD3 Meisjes D1
Uit JC1 Jongens C1
Uit Deventer MB6 Meisjes B4
Uit Meeuwen MF3 Meisjes F2
Uit Goor MA1 Meisjes A2

8 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren 2 Zwolle H7 KG1
Thuis 11:00 Heren 2 Westerduiven H2 KG1
Thuis 12:45 Dames 1 Dash D1 KG1
Thuis 14:30 Dames Jong Nunspeet DJ1 KG1
Uit Twente D3 Dames 2
Uit Roden H1 Heren 1
Uit Apeldoorn HC Heren A

14 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B4 Meppel MB4
Thuis Jongens C1 Meppel JC1
Thuis Jongens B2 Twente JB3
Thuis Meisjes A1 Zutphen MA2
Thuis Meisjes A2 Zwolle MA6
Thuis Meisjes D1 Hattem MD1
Thuis Jongens D1 Epse JD1
Thuis Meisjes F2 Meeuwen MF2
Thuis Meisjes B1 Bemmel MB2
Thuis Meisjes B3 Meppel MB5
Thuis Meisjes E1 Deventer ME3
Thuis Meisjes C1 Apeldoorn MC4
Thuis Meisjes 8E2 Zwolle M8E4
Uit 09:30 Hattem MF1 Meisjes F1 WATER
Uit Zwolle MB6 Meisjes B2
Uit Dalfsen J8E1 Jongens 8 E1
Uit Meeuwen MA2 Meisjes A4
Uit Steenwijk ME1 Meisjes E2
Uit Deventer MA3 Meisjes A3
Uit Zwolle MC7 Meisjes C2
Uit Upward JB2 Jongens B1
Uit Mezen MC5 Meisjes C3
Uit Meppel JE2 Jongens E1
Uit Zwolle MD10 Meisjes D3
Uit Zwolle M8E8 Meisjes 8E3
Uit Epse JA1 Jongens A1
Uit Meppel MD4 Meisjes D2
Uit Mezen MD5 Meisjes D4
Uit Mezen M8E1 Meisjes 8E1

15 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:15 Heren A Upward HD ZV2
Thuis 12:45 Dames 1 Emmen D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Zutphen H1 KG1
Uit 12:45 Deventer DJ3 Dames Jong ZAND
Uit 14:00 Ares H2 Heren 2 SEMI
Uit Nunspeet H1 Heren 2
Uit Zwolle D9 Dames 2

17 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:30 Dames DA Ares DDA KG1

21 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes D3 Zwolle MD11
Thuis Meisjes F1 Zwolle MF4
Thuis Jongens B2 Zwolle JB4
Thuis Meisjes 8E1 Epse M8E1
Thuis Jongens D1 Salland JD1
Thuis Jongens E1 Epe JE1
Thuis Meisjes E2 Meppel ME2
Thuis Jongens 8 E1 Epe J8E1
Thuis Meisjes A3 Zwolle MA5
Thuis Meisjes B2 Holten MB1
Thuis Meisjes D1 Kampen MD1
Thuis Meisjes 8E2 Ares M8E2
Thuis Meisjes B3 Meeuwen MB2
Thuis Meisjes A1 Salland MA1
Uit 12:30 Hattem MA2 Meisjes A2 WATER
Uit 13:30 Haackey MB2 Meisjes B1 ZAND
Uit 17:00 Ede JA2 Jongens A1 SEMI
Uit Kampen MD2 Meisjes D4
Uit Kampen MF1 Meisjes F2
Uit Doetinchem JB1 Jongens B1
Uit Meeuwen MC1 Meisjes C1
Uit Zwolle M8E4 Meisjes 8E3
Uit Mezen JC2 Jongens C1
Uit Holten MA2 Meisjes A4
Uit Zwolle ME17 Meisjes E1
Uit Zwolle MD6 Meisjes D2
Uit Zutphen MB6 Meisjes B4
Uit Apeldoorn MC3 Meisjes C2

22 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren 2 Westerduiven H2 KG1
Thuis 12:45 Dames 2 Twente D4 KG1
Thuis 14:30 Heren 2 Zwolle H7 KG1
Uit 12:45 Wageningen HB Heren A SEMI
Uit 14:30 Leeuwarden H1 Heren 1 SEMI
Uit Harlingen D1 Dames 1

8 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:30 Dames DA Ede DDB KG1

12 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens C1 Ares JC1
Thuis Jongens B1 Arnhem JB1
Thuis Meisjes E1 Zwolle ME14
Thuis Meisjes C1 Ommen MC1
Thuis Meisjes C2 Mezen MC3
Thuis Meisjes 8E3 Flevoland M8E2
Thuis Jongens A1 Zevenaar JA1
Thuis Meisjes B1 Twente MB2
Thuis Meisjes D2 Ares MD7
Thuis Meisjes F2 Kampen MIX F2
Thuis Meisjes A4 Deventer MA4
Thuis Meisjes A2 Meeuwen MA1
Thuis Meisjes D4 Zwolle MD9
Uit 16:30 Haackey JB1 Jongens B2 ZAND
Uit Epe MA1 Meisjes A3
Uit Zwolle ME12 Meisjes E2
Uit overbetuwe MA1 Meisjes A1
Uit Kampen J8E1 Jongens 8 E1
Uit Deventer MB4 Meisjes B2
Uit Zwolle JE5 Jongens E1
Uit Dalfsen MF1 Meisjes F1
Uit Flevoland M8E3 Meisjes 8E2
Uit Zwolle M8E1 Meisjes 8E1
Uit Meeuwen JD1 Jongens D1
Uit Almelo MB6 Meisjes B4
Uit Hattem MD2 Meisjes D3
Uit Mezen MD2 Meisjes D1
Uit Meppel MC5 Meisjes C3
Uit Dalfsen MB2 Meisjes B3

13 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A Oosterbeek HB KG1
Thuis 12:45 Dames 1 Hondsrug D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Drienerlo H1 KG1
Uit Zwolle D7 Dames 2
Uit Arnhem H2 Heren 2
Uit Apeldoorn DJ1 Dames Jong
Uit Nunspeet H1 Heren 2

26 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B3 Meppel MB3
Thuis Meisjes A3 Epse MA1
Thuis Meisjes B2 Apeldoorn MB4
Thuis Meisjes 8E3 M8E1
Thuis Jongens D1 Zwolle JD5
Thuis Meisjes E2 Mezen ME3
Thuis Jongens E1 Deventer JE2
Thuis Meisjes D1 Meeuwen MD1
Thuis Jongens B2 Twente JB4
Thuis Meisjes F1 Meeuwen MF1
Thuis Meisjes 8E2 Zwolle M8E8
Thuis Meisjes A1 Upward MA2
Thuis Meisjes D4 Dalfsen MD2
Thuis Meisjes C3 Zwolle MC12
Thuis Meisjes 8E1 Zwolle M8E3
Thuis Meisjes D3 Meeuwen MD3
Thuis Jongens 8 E1 Deventer J8E2
Thuis Meisjes B4 Ares MB6
Uit Meppel MF2 Meisjes F2
Uit Ares MA3 Meisjes A4
Uit Twente MA2 Meisjes A2
Uit Apeldoorn JB3 Jongens B1
Uit HCHN MB1 Meisjes B1
Uit Epse JC1 Jongens C1
Uit Haackey JA1 Jongens A1
Uit Ares ME2 Meisjes E1
Uit Meeuwen MD2 Meisjes D2
Uit Zwolle MC5 Meisjes C1
Uit Zwolle MC6 Meisjes C2

27 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Heren 2 Westerduiven H3 KG1
Thuis 14:30 Dames 2 Bully D4 KG1
Uit 14:45 Zeewolde H1 Heren 1 SEMI
Uit Hoogeveen D1 Dames 1
Uit Dalfsen DJ1 Dames Jong
Uit Apeldoorn H3 Heren 2
Uit Upward HC Heren A

2 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B4 Deventer MB6
Thuis Meisjes C1 Mezen MC2
Thuis Jongens A1 Wageningen JA1
Thuis Jongens B1 Druten JB1
Thuis Meisjes D1 Zwolle MD3
Thuis Meisjes A4 Zwolle MA9
Thuis Meisjes 8E2 M8E1
Thuis Meisjes E1 Hattem ME1
Thuis Meisjes F2 Zwolle MF7
Thuis Jongens D1 Zwolle JD4
Thuis Meisjes C2 Epe MC1
Thuis Meisjes A2 Haackey MA2
Thuis Jongens C1 Zwolle JC5
Thuis Meisjes B1 Nunspeet MB1
Uit 14:00 Kampen MA2 Meisjes A3 ZAND
Uit HCHN MB3 Meisjes B3
Uit Mezen MD3 Meisjes D2
Uit Mezen J8E1 Jongens 8 E1
Uit Meeuwen ME1 Meisjes E2
Uit Meppel MF1 Meisjes F1
Uit Ares M8E2 Meisjes 8E3
Uit Deventer MD6 Meisjes D3
Uit Nunspeet MIX E1 Jongens E1
Uit HCHN JB2 Jongens B2
Uit Salland MD2 Meisjes D4
Uit Salland MB2 Meisjes B2
Uit Hattem M8E1 Meisjes 8E1
Uit Bemmel MA1 Meisjes A1
Uit Zwolle MC13 Meisjes C3

3 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:15 Heren 2 Dalfsen H1 ZV2
Thuis 12:45 Dames 1 Meppel D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 HVA H1 KG1
Thuis 14:30 Dames Jong Hattem DJ1 KG1
Uit 12:15 Almelo D4 Dames 2 ZAND
Uit 13:00 Union HA Heren A WATER
Uit 14:30 Arnhem H2 Heren 2 WATER

9 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes E2 Steenwijk ME1
Thuis Meisjes 8E1 Mezen M8E1
Thuis Meisjes D2 Meppel MD4
Thuis Meisjes D4 Mezen MD5
Thuis Meisjes C3 Kampen MC4
Thuis Meisjes F1 Hattem MF1
Thuis Meisjes B3 Nunspeet MB2
Thuis Meisjes D3 Zwolle MD10
Thuis Jongens E1 Meppel JE2
Thuis Jongens 8 E1 Apeldoorn J8E4
Thuis Meisjes B2 Deventer MB3
Thuis Meisjes 8E3 Zwolle M8E8
Thuis Meisjes A3 Apeldoorn MA3
Thuis Jongens B2 Lochem JB2
Thuis Meisjes A1 Druten MA1
Uit overbetuwe MB1 Meisjes B1
Uit Zwolle JA3 Jongens A1
Uit Epse JD1 Jongens D1
Uit Zwolle MF11 Meisjes F2
Uit Zwolle MA8 Meisjes A4
Uit Epe JC1 Jongens C1
Uit Meppel MB4 Meisjes B4
Uit Zutphen MC5 Meisjes C2
Uit Deventer JB2 Jongens B1
Uit Hattem MD1 Meisjes D1
Uit Zwolle M8E4 Meisjes 8E2
Uit Deventer ME3 Meisjes E1
Uit Haackey MA1 Meisjes A2
Uit MC2 Meisjes C1

10 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren 2 Dalfsen H1 KG1
Thuis 12:45 Dames 1 Hardenberg D1 KG1
Thuis 14:30 Dames 2 PW D3 ZV2
Thuis 14:30 Heren 1 Twente H1 KG1
Uit Meeuwen DJ1 Dames Jong

16 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B4 Zutphen MB6

17 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 14:45 Ares H1 Heren 1 WATER
Uit Apeldoorn H3 Heren 2
Uit Zwolle D5 Dames 2
Uit overbetuwe HA Heren A
Uit Dash D1 Dames 1

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren