Wedstrijdschema

De wedstrijden die door de KNHB voor de competitie worden gepland, worden hier getoond. Indien bekend met veld en aangewezen scheidsrechters.

Hier zijn de invalregels van de KNHB opgenomen en de wijze waarop MHC Flevoland deze regels hanteert.

Let Op: Als er bij zaalwedstrijden staat dat ze thuis gespeeld worden, is dat niet in Dronten. Dit is slechts administratief en bepaald wel wie er bijvoorbeeld hesjes moet dragen, maar controleer altijd op de standenmotor waar de wedstrijden gespeeld worden.

 

 

Grote clubactie .

2 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Meeuwen JA1 Jongens A1
Uit Epse JD1 Jongens D1

5 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Ede DDA Dames DA

9 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes 8E3 Meeuwen M8E1
Thuis Jongens A1 Zwolle JA4
Thuis Meisjes D3 Meppel MD3
Thuis Meisjes D1 Meeuwen MD1
Thuis Meisjes E2 Meeuwen ME1
Thuis Meisjes 8E2 Deventer M8E2
Thuis Meisjes A1 Ede MA2
Thuis Jongens D1 Ares JD1
Thuis Meisjes F1 Meppel MF2
Thuis Jongens E1 Zwolle JE5
Thuis Meisjes B3 Meeuwen MB2
Thuis Meisjes C1 Ares MC2
Thuis Jongens B1 Mezen JB1
Thuis Meisjes B1 Meppel MB2
Thuis Meisjes A3 Kampen MA1
Uit 09:30 Hattem ME1 Meisjes E1 WATER
Uit 12:00 Mezen M8E2 Meisjes 8E1 ZAND3KW
Uit 16:00 Ares MB6 Meisjes B4 ZAND
Uit Epe JB1 Jongens B2
Uit Nunspeet MC2 Meisjes C3
Uit Meeuwen MD2 Meisjes D2
Uit Apeldoorn J8E2 Jongens 8 E1
Uit Meppel JC1 Jongens C1
Uit Dalfsen MD2 Meisjes D4
Uit Zwolle MA7 Meisjes A2
Uit Kampen MC1 Meisjes C2
Uit Zwolle MB7 Meisjes B2
Uit Kampen MF1 Meisjes F2

10 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Hondsrug H1 Heren 1

12 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Hoevelaken DDB

16 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes D2 Kampen MD1
Thuis Meisjes 8E1 Ares M8E2
Thuis Meisjes F2 Meeuwen MF2
Thuis Meisjes A4 Meppel MA2
Thuis Meisjes D4 Mezen MD5
Thuis Meisjes C3 Meeuwen MC3
Thuis Jongens 8 E1 Epe J8E1
Thuis Meisjes B2 Zwolle MB5
Thuis Jongens A1 Meppel JA1
Thuis Jongens C1 Zwolle JC6
Thuis Meisjes B4 Deventer MB6
Thuis Jongens B2 Meppel JB1
Thuis Meisjes E1 Deventer ME2
Thuis Meisjes C2 Mezen MC2
Thuis Meisjes A2 Kampen MA2
Thuis Jongens D1 Apeldoorn JD3
Uit 11:30 Ares M8E3 Meisjes 8E3 ZAND
Uit 14:15 Arnhem JB1 Jongens B1 WATER
Uit 16:00 Hattem MA2 Meisjes A3 WATER
Uit Meppel MC2 Meisjes C1
Uit Apeldoorn M8E1 Meisjes 8E2
Uit Kampen MD2 Meisjes D3
Uit Zwolle JE7 Jongens E1
Uit Nunspeet MB1 Meisjes B1
Uit Epse MA1 Meisjes A1
Uit Dalfsen MF1 Meisjes F1
Uit Dalfsen MB2 Meisjes B3
Uit Zwolle MD4 Meisjes D1
Uit Epe ME1 Meisjes E2

19 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Ede DDB Dames DA

23 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens D1 Epse JD1
Thuis Meisjes 8E3 Ares M8E4
Thuis Meisjes D1 Mezen MD2
Thuis Meisjes B3 Ares MB5
Thuis Meisjes F1 Hattem MF1
Thuis Meisjes 8E2 Flevoland M8E1
Thuis Jongens A1 Meeuwen JA1
Thuis Meisjes D2 Mezen MD3
Thuis Meisjes A3 Mezen MA2
Thuis Jongens B2 Zwolle JB4
Thuis Meisjes D3 Zwolle MD9
Thuis Meisjes E1 Zwolle ME13
Thuis Jongens 8 E1 Deventer J8E3
Thuis Meisjes C3 Apeldoorn MC6
Thuis Meisjes C2 Ommen MC1
Thuis Meisjes B1 Kampen MB1
Thuis Meisjes A1 Zevenaar MA1
Uit 09:45 Mezen ME3 Meisjes E2 ZAND3KW
Uit 10:45 Mezen JC2 Jongens C1 WATER
Uit Apeldoorn JB2 Jongens B1
Uit Zwolle MA6 Meisjes A2
Uit Ommen MD2 Meisjes D4
Uit MC1 Meisjes C1
Uit Apeldoorn MB4 Meisjes B2
Uit Meeuwen JE1 Jongens E1
Uit Zwolle MA9 Meisjes A4
Uit Flevoland M8E2 Meisjes 8E1
Uit Zwolle MF6 Meisjes F2
Uit Zutphen MB6 Meisjes B4

24 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Eelde H1 Heren 1

30 sep 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B4 Meppel MB4
Thuis Meisjes F2 Mezen MF2
Thuis Meisjes A1 Bemmel MA1
Thuis Meisjes C1 Zwolle MC5
Thuis Jongens C1 Kampen JC1
Thuis Meisjes B2 HCHN MB3
Thuis Meisjes D3 Zwolle MD8
Thuis Meisjes D4 Zwolle MD6
Thuis Meisjes E2 Steenwijk ME1
Thuis Meisjes A2 Epe MA1
Thuis Jongens B1 Oosterbeek JB1
Thuis Jongens E1 Mezen JE2
Uit 09:00 Mezen M8E2 Meisjes 8E2 ZAND
Uit 10:45 Ares JD1 Jongens D1 WATER
Uit 12:30 Mezen MB2 Meisjes B1 WATER
Uit 15:00 Deventer MC6 Meisjes C3 WATER
Uit Meppel MB3 Meisjes B3
Uit M8E1 Meisjes 8E1
Uit Zwolle M8E4 Meisjes 8E3
Uit Apeldoorn MD4 Meisjes D2
Uit Zwolle J8E4 Jongens 8 E1
Uit Meeuwen MF1 Meisjes F1
Uit Apeldoorn ME2 Meisjes E1
Uit Meppel MD2 Meisjes D1
Uit Ommen JB1 Jongens B2
Uit Zwolle MC6 Meisjes C2
Uit Zwolle JA4 Jongens A1
Uit Zwolle MA4 Meisjes A3
Uit Meeuwen MA2 Meisjes A4

1 okt 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 Roden H1 KG1

3 okt 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Almere DDA

7 okt 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes 8E3 Meppel M8E2
Thuis Meisjes C2 Meeuwen MC1
Thuis Meisjes A4 Zwolle MA5
Thuis Meisjes A3 Hardenberg MA1
Thuis Meisjes D2 Salland MD1
Thuis Meisjes E1 Zwolle ME14
Thuis Meisjes 8E2 Ares M8E2
Thuis Meisjes C3 Zwolle MC14
Thuis Meisjes D1 Epe MD1
Thuis Jongens 8 E1 Meppel J8E1
Thuis Meisjes B1 Ommen MB1
Thuis Meisjes F1 Zwolle MF4
Thuis Meisjes B3 Mezen MB3
Uit 10:30 Deventer M8E2 Meisjes 8E1 ZAND
Uit Meeuwen JC1 Jongens C1
Uit Meeuwen MA1 Meisjes A2
Uit Zwolle ME18 Meisjes E2
Uit Epe MB1 Meisjes B2
Uit Apeldoorn JD3 Jongens D1
Uit overbetuwe MA1 Meisjes A1
Uit Meeuwen MF3 Meisjes F2
Uit Meppel JA1 Jongens A1
Uit Kampen JE1 Jongens E1
Uit Zwolle MD7 Meisjes D4
Uit Apeldoorn MC4 Meisjes C1
Uit Westerduiven JB1 Jongens B1
Uit Ommen MD3 Meisjes D3

8 okt 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Zutphen H1 Heren 1

10 okt 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 10:00 Union DDB Dames DA WATER

15 okt 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 Leeuwarden H1 KG1

24 okt 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Leusden DDC

29 okt 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Drienerlo H1 Heren 1

31 okt 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Barneveld DDA Dames DA

5 nov 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 Zeewolde H1 KG1

12 nov 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 14:45 HVA H1 Heren 1 WATER

14 nov 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 10:00 Ares DDA Dames DA SEMI

19 nov 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Twente H1 Heren 1

21 nov 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Ede DDA

26 nov 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 Ares H1 KG1

28 nov 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Hoevelaken DDB Dames DA

12 dec 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Ede DDB

6 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Almere DDA Dames DA

11 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 Hondsrug H1 KG1

13 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Union DDB

20 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Leusden DDC Dames DA

25 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 Eelde H1 KG1

27 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Barneveld DDA

8 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Roden H1 Heren 1

15 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 Zutphen H1 KG1

17 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Ares DDA

22 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Leeuwarden H1 Heren 1

13 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 Drienerlo H1 KG1

27 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Zeewolde H1 Heren 1

3 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 HVA H1 KG1

10 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 14:30 Heren 1 Twente H1 KG1

17 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 14:45 Ares H1 Heren 1 WATER

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren