Wedstrijdschema

De wedstrijden die door de KNHB voor de competitie worden gepland, worden hier getoond. Indien bekend met veld en aangewezen scheidsrechters.

Hier zijn de invalregels van de KNHB opgenomen en de wijze waarop MHC Flevoland deze regels hanteert.

Let Op: Als er bij zaalwedstrijden staat dat ze thuis gespeeld worden, is dat niet in Dronten. Dit is slechts administratief en bepaald wel wie er bijvoorbeeld hesjes moet dragen, maar controleer altijd op de standenmotor waar de wedstrijden gespeeld worden.

 

 

Wedstrijd schema Wedstrijd schema

27 okt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:00 Meisjes 8E1 Zwolle M8E1 KG3-3AB Marlyne Bernaards Lexi Bijlsma
Thuis 09:15 Jongens 8 E1 Meppel J8E1 ZV2-2AB Laura Feddes Yindi Hartong
Thuis 09:30 Meisjes E2 Steenwijk MIXE1 KG1-1B Melanie Timmer Marijn Boezen
Thuis 09:30 Jongens E1 Ommen JE1 KG1-1A Dagmar Bon Eline Dijkhof
Thuis 10:30 Meisjes C1 Meppel MC1 KG3 Sebas van Grieken Daan Jager
Thuis 10:45 Meisjes A1 Nijmegen MA2 ZV2 Justin Konings Erik Talens
Thuis 11:00 Meisjes D4 Zwolle MD6 KG1 Luca Willems Nicky Reijers
Thuis 12:15 Meisjes D2 Ommen MD1 KG3 Maartje van Bemmel Senne Nijboer
Thuis 12:30 Jongens A1 Zwolle JA2 ZV2 Gerrit Smit Martijn Broekman
Thuis 12:45 Meisjes D3 Meeuwen MD2 KG1 Puck Drenthe Lisa Eichler
Thuis 14:00 Meisjes B4 Nunspeet MB2 KG3 Noor van Wees Lotte Rosier
Thuis 14:15 Meisjes B1 Zwolle MB4 ZV2 Roos Wilke Lisa Buikema
Thuis 14:30 Meisjes A3 Apeldoorn MA3 KG1 Zoe Roetman Casper Hop
Uit 10:45 Ares MD1 Meisjes D1 WATER
Uit 14:30 HCHN JA1 Jongens A2 WATER
Uit 16:00 Zutphen JB2 Jongens B1 WATER
Uit PW JD1 Jongens D1
Uit Zwolle MB10 Meisjes B3
Uit Mezen MB2 Meisjes B2
Uit Apeldoorn JC3 Jongens C1
Uit Ommen MC2 Meisjes C4
Uit Kampen ME2 Meisjes E1
Uit Kampen MIXF1 Meisjes F1
Uit MA1 Meisjes A2
Uit Steenwijk MIX 8E1 Meisjes 8E2
Uit Zwolle MC6 Meisjes C2

28 okt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:15 Dames 2 Almelo D4 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Hardenberg H1 KG1
Uit 11:00 HCM HB Heren A WATER
Uit 12:45 Abcoude D1 Dames 1 WATER
Uit 13:00 Meeuwen H1 Heren 2 ZAND

30 okt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 10:00 Leusden DDA Dames DA SEMI

2 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 Shinty D1

3 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B3 Hattem MB3
Thuis Meisjes C4 Mezen MC5
Thuis Meisjes 8E2 Meeuwen M8E1
Thuis Meisjes C2 Ommen MC1
Thuis Meisjes B2 Hattem MB2
Thuis Meisjes D1 HCHN MD1
Thuis Jongens C1 Hardenberg JC1
Thuis Jongens A2 Meeuwen JA1
Thuis Meisjes A2 Dalfsen MA1
Thuis Jongens D1 Oosterbeek JD2
Thuis Meisjes F1 Zwolle MF4
Thuis Jongens B1 Apeldoorn JB5
Thuis Meisjes E1 Zwolle ME17
Uit 10:00 Deventer M8E3 Meisjes 8E1 WATER
Uit Mezen MD2 Meisjes D2
Uit Apeldoorn J8E1 Jongens 8 E1
Uit Kampen MD2 Meisjes D3
Uit Meeuwen ME1 Meisjes E2
Uit Meppel MB1 Meisjes B1
Uit Druten MA1 Meisjes A1
Uit Apeldoorn MB7 Meisjes B4
Uit Mezen MA2 Meisjes A3
Uit Union MC3 Meisjes C1
Uit Druten JA1 Jongens A1
Uit Epe MC2 Meisjes C3

4 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Dames 1 Montfoort D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 2 Zutphen H2 KG1
Uit 10:45 Ede HA Heren A WATER
Uit 14:00 Zwolle D7 Dames 2 WATER
Uit 14:45 Zutphen H1 Heren 1 WATER

6 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Union DDA

9 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 20:30 Graspiepers H1 Heren 1 SEMI

10 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B1 Zevenaar MB1
Thuis Meisjes E2 Kampen ME1
Thuis Meisjes D4 Nunspeet MD1
Thuis Meisjes D2 Dalfsen MD1
Thuis Meisjes D3 Zwolle MD9
Thuis Meisjes C3 Mezen MC4
Thuis Meisjes A1 Bully MA2
Thuis Meisjes 8E1 Zwolle M8E10
Thuis Jongens C1 Zwolle JC4
Thuis Meisjes B4 Epe MB1
Thuis Jongens A2 Meppel JA1
Thuis Meisjes C4 Zwolle MC7
Thuis Jongens E1 Meeuwen JE1
Uit Zwolle MB9 Meisjes B2
Uit Zwolle MA7 Meisjes A3
Uit Zwolle MC3 Meisjes C1
Uit Epse JB1 Jongens B1
Uit Zwolle ME15 Meisjes E1
Uit MC1 Meisjes C2
Uit Epse M8E1 Meisjes 8E2
Uit Meeuwen MF1 Meisjes F1
Uit Bully JD1 Jongens D1
Uit Mezen J8E1 Jongens 8 E1
Uit Dieren MA1 Meisjes A2
Uit Lochem MD1 Meisjes D1
Uit Meppel MB5 Meisjes B3
Uit Twente JA1 Jongens A1

11 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A Apeldoorn HC KG1
Thuis 12:45 Heren 2 Apeldoorn H4 KG1
Thuis 12:45 Dames 2 Zwolle D6 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Steenwijk H1 KG1
Uit 12:45 Catwijck D1 Dames 1 ZAND

13 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Almere DDA Dames DA

17 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B2 Meppel MB2
Thuis Meisjes 8E1 Zwolle M8E5
Thuis Meisjes A2 Ommen MA1
Thuis Jongens E1 Meppel JE1
Thuis Jongens 8 E1 Ares J8E2
Thuis Meisjes E1 Mezen ME1
Thuis Meisjes A3 Ares MA4
Thuis Jongens B1 Mezen JB2
Thuis Meisjes C2 Zwolle MC8
Thuis Jongens A1 HCM JA1
Thuis Jongens D1 Zwolle JD3
Thuis Meisjes C1 Mezen MC1
Thuis Meisjes D1 Deventer MD2
Uit Apeldoorn JA4 Jongens A2
Uit Hattem MD2 Meisjes D4
Uit Kampen MD1 Meisjes D2
Uit Meppel ME2 Meisjes E2
Uit Mezen MD5 Meisjes D3
Uit MC2 Meisjes C4
Uit Zwolle MB5 Meisjes B4
Uit Hattem MC2 Meisjes C3
Uit Mezen M8E3 Meisjes 8E2
Uit JC1 Jongens C1
Uit Meppel MA1 Meisjes A1
Uit Salland MB2 Meisjes B3
Uit Meeuwen MB1 Meisjes B1
Uit Meppel MF1 Meisjes F1

18 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Dames 1 Hisalis D1 KG1
Uit 11:00 Bully D4 Dames 2 ZAND
Uit 12:30 Dalfsen H1 Heren 2 ZAND
Uit Westerduiven H1 Heren 1

20 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Barneveld DDA Dames DA

24 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens B1 overbetuwe JB2
Thuis Meisjes F1 Mezen MF1
Thuis Meisjes E2 Meeuwen ME2
Thuis Meisjes B4 Meppel MB3
Thuis Meisjes C4 Kampen MC3
Thuis Meisjes B3 Meeuwen MB2
Thuis Jongens A2 Mezen JA2
Thuis Meisjes C3 Dalfsen MC1
Thuis Meisjes A2 Zwolle MA4
Thuis Meisjes D3 Meppel MD2
Thuis Meisjes D2 Zwolle MD3
Thuis Meisjes D4 Meppel MD3
Thuis Meisjes 8E2 Mezen M8E4
Thuis Meisjes B2 Kampen MB2
Uit Deventer JD2 Jongens D1
Uit Almelo JA1 Jongens A1
Uit Dalfsen ME1 Meisjes E1
Uit HCM MB2 Meisjes B1
Uit Oosterbeek MC3 Meisjes C1
Uit Nunspeet MA1 Meisjes A3
Uit Mezen MD1 Meisjes D1
Uit Zwolle J8E3 Jongens 8 E1
Uit Ares MA1 Meisjes A1
Uit Hattem JE2 Jongens E1
Uit Apeldoorn M8E2 Meisjes 8E1
Uit Ares MC6 Meisjes C2

25 nov 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A Upward HC KG1
Thuis 12:45 Dames 2 Almelo D3 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Drienerlo H1 KG1
Uit 12:45 Purmerend D1 Dames 1 WATER
Uit 12:45 Zwolle H5 Heren 2 ZAND

3 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 Apeldoorn H3
Uit Twente D3 Dames 2
Uit Apeldoorn HD Heren A

5 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA SCHC DDC

9 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A3 Meeuwen MA2
Thuis Meisjes A1 Hattem MA1
Thuis Jongens A2 HCHN JA1
Thuis Meisjes B3 Zwolle MB10
Thuis Jongens A1 Hattem JA1
Thuis Meisjes B1 QZ MB2
Uit Meeuwen MA1 Meisjes A2
Uit Salland MB1 Meisjes B2
Uit Upward JB3 Jongens B1
Uit Mezen MB3 Meisjes B4

10 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 PW D3
Thuis Heren 1 Ares H1
Uit Kieviten D1 Dames 1
Uit Dieren HA Heren A
Uit Westerduiven H3 Heren 2

12 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Ares DDA Dames DA

16 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B4 Kampen MB1
Thuis Meisjes A2 Kampen MA2
Thuis Meisjes B2 Dalfsen MB1
Thuis Jongens B1 HCHN JB1
Uit Union JA2 Jongens A1
Uit Hattem MB3 Meisjes B3
Uit Meppel MA3 Meisjes A3
Uit Westerduiven MA1 Meisjes A1
Uit Bemmel MB2 Meisjes B1
Uit Meeuwen JA1 Jongens A2

17 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 Zevenaar H3
Thuis Heren 2 Meeuwen H1
Thuis Heren A Wageningen HB
Thuis Dames 1 Heerhugowaard D1
Uit Hondsrug H1 Heren 1
Uit Twente D4 Dames 2

19 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Ede DDA

23 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens B1 Zutphen JB2
Thuis Meisjes A2 MA1
Thuis Meisjes A3 Epe MA1
Thuis Meisjes B3 Meppel MB5
Thuis Meisjes B2 Mezen MB2
Uit Nunspeet MB2 Meisjes B4
Uit Zwolle JA2 Jongens A1
Uit Nijmegen MA2 Meisjes A1
Uit Zwolle MB4 Meisjes B1
Uit Meppel JA1 Jongens A2

24 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 1 PW H1
Thuis Dames 2 Zwolle D8
Uit Oosterbeek HB Heren A
Uit Baarn D1 Dames 1
Uit Zutphen H2 Heren 2

26 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 10:30 Hoevelaken DDB Dames DA WATER

30 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B3 Salland MB2
Thuis Jongens A1 Druten JA1
Thuis Meisjes A1 Druten MA1
Thuis Meisjes B4 Apeldoorn MB7
Thuis Meisjes B1 Meppel MB1
Thuis Jongens A2 Apeldoorn JA4
Uit Apeldoorn JB5 Jongens B1
Uit Hardenberg MA1 Meisjes A3
Uit Dalfsen MA1 Meisjes A2
Uit Hattem MB2 Meisjes B2

31 mrt 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren A Upward HD
Thuis Dames 1 WFHC Hoorn D1
Uit Apeldoorn H4 Heren 2
Uit Leeuwarden H1 Heren 1

2 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Leusden DDA

6 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens A1 Twente JA1
Thuis Meisjes B2 Zwolle MB9
Thuis Meisjes A2 Dieren MA1
Thuis Jongens B1 Epse JB1
Uit Epe MB1 Meisjes B4
Uit Zevenaar MB1 Meisjes B1
Uit Meeuwen MB2 Meisjes B3
Uit Mezen JA2 Jongens A2
Uit Apeldoorn MA3 Meisjes A3
Uit Bully MA2 Meisjes A1

7 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 Loenen D1
Thuis Dames 2 Zwolle D9
Thuis Heren 2 Dalfsen H1
Thuis Heren 1 Oosterbeek H1
Uit Arnhem HD Heren A

13 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B1 Meeuwen MB1
Thuis Meisjes B4 Zwolle MB5
Thuis Meisjes A3 Mezen MA2
Thuis Meisjes A1 Meppel MA1
Uit HCM JA1 Jongens A1
Uit Ommen MA1 Meisjes A2
Uit HCHN JA1 Jongens A2
Uit Meppel MB2 Meisjes B2
Uit Mezen JB2 Jongens B1
Uit Zwolle MB10 Meisjes B3

14 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 2 Zwolle H5
Thuis Heren A HCM HB
Uit Arnhem H1 Heren 1
Uit Almelo D4 Dames 2
Uit Shinty D1 Dames 1

16 apr 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Union DDA Dames DA

5 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 Abcoude D1
Uit Hardenberg H1 Heren 1

7 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames DA Almere DDA

11 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens A1 Almelo JA1
Thuis Meisjes A3 Zwolle MA7
Thuis Meisjes A1 Ares MA1
Thuis Meisjes B1 HCM MB2
Thuis Jongens A2 Meeuwen JA1
Thuis Meisjes B3 Hattem MB3
Uit overbetuwe JB2 Jongens B1
Uit Meppel MB3 Meisjes B4
Uit Kampen MB2 Meisjes B2
Uit Zwolle MA4 Meisjes A2

12 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren 1 Zutphen H1
Thuis Heren A Ede HA
Thuis Dames 2 Zwolle D7
Uit 12:45 Montfoort D1 Dames 1 ZAND
Uit Apeldoorn H3 Heren 2

18 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B2 Salland MB1
Thuis Jongens B1 Upward JB3
Thuis Meisjes A2 Meeuwen MA1
Thuis Meisjes B4 Mezen MB3
Thuis Jongens A2 Meppel JA1
Uit Hattem MA1 Meisjes A1
Uit Meppel MB5 Meisjes B3
Uit QZ MB2 Meisjes B1
Uit Ares MA4 Meisjes A3
Uit Hattem JA1 Jongens A1

19 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 Catwijck D1
Thuis Heren 2 Westerduiven H3
Uit Zwolle D6 Dames 2
Uit Steenwijk H1 Heren 1
Uit Apeldoorn HC Heren A

25 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B1 Bemmel MB2
Thuis Meisjes A3 Nunspeet MA1
Thuis Jongens A1 Union JA2
Thuis Meisjes A1 Westerduiven MA1
Uit HCHN JB1 Jongens B1
Uit Dalfsen MB1 Meisjes B2
Uit Salland MB2 Meisjes B3
Uit Apeldoorn JA4 Jongens A2
Uit Kampen MA2 Meisjes A2
Uit Kampen MB1 Meisjes B4

26 mei 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 2 Bully D4
Thuis Heren 1 Westerduiven H1
Uit Meeuwen H1 Heren 2
Uit Hisalis D1 Dames 1

1 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens A2 Mezen JA2
Thuis Meisjes B3 Meeuwen MB2

2 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Dames 1 Purmerend D1
Thuis Heren 2 Zutphen H2
Uit Upward HC Heren A
Uit Drienerlo H1 Heren 1
Uit Almelo D3 Dames 2

16 jun 2019

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Heren A Apeldoorn HD
Thuis Dames 2 Twente D3

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren