Wedstrijdschema

De wedstrijden die door de KNHB voor de competitie worden gepland, worden hier getoond. Indien bekend met veld en aangewezen scheidsrechters.

Hier zijn de invalregels van de KNHB opgenomen en de wijze waarop MHC Flevoland deze regels hanteert.

Let Op: Als er bij zaalwedstrijden staat dat ze thuis gespeeld worden, is dat niet in Dronten. Dit is slechts administratief en bepaald wel wie er bijvoorbeeld hesjes moet dragen, maar controleer altijd op de standenmotor waar de wedstrijden gespeeld worden.

 

 

Wedstrijd schema Wedstrijd schema

30 dec 2017

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:50 Meisjes C2 zaal Zevenaar MC3
Thuis 15:40 Heren 1 Zaal Upward H1
Thuis 16:30 Dames 1 Zaal Ares D1
Uit 11:30 Westerduiven MC2 Meisjes C2 zaal
Uit 14:00 Almelo D1 Dames 1 Zaal
Uit 17:20 Wageningen H1 Heren 1 Zaal

6 jan 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:50 Jongens B1 Zaal Zwolle JB2
Thuis 12:20 Jongens B1 Zaal Arnhem JB1
Thuis 14:00 Heren 1 Zaal Kromhouters H1
Thuis 15:40 Jongens D1 Zaal Meppel JD1
Thuis 15:40 Meisjes B1 Zaal Mezen MB2
Uit 13:10 Mezen JD1 Jongens D1 Zaal
Uit 14:00 Ares MB2 Meisjes B1 Zaal
Uit 16:30 QZ H1 Heren 1 Zaal

7 jan 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:40 Dames 1 Zaal Lochem D1
Thuis 11:30 Meisjes D4 zaal Mezen MD4
Thuis 12:20 Meisjes D1 Zaal Mezen MD2
Thuis 12:20 Meisjes D2 zaal Roden MD3
Uit 10:40 Zwolle MD4 Meisjes D1 Zaal
Uit 10:40 QuickStick MD4 Meisjes D2 zaal
Uit 12:20 HCM D1 Dames 1 Zaal
Uit 13:10 Ares MD7 Meisjes D4 zaal
Uit 14:50 Hardenberg MB1 Meisjes B3 Zaal
Uit 16:30 Mezen MB4 Meisjes B3 Zaal

14 jan 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:25 Meisjes D1 Zaal Zwolle MD4
Thuis 12:20 Meisjes D4 zaal Apeldoorn MD6
Thuis 13:10 Jongens B1 Zaal Almelo JB1 Casper Hop Rense de Louweren
Thuis 14:00 Meisjes A4 Zaal Hardenberg MA2
Thuis 15:10 Meisjes D3 zaal Kampen MD3
Thuis 16:30 Meisjes A2 Zaal Zwolle MA5
Thuis 16:30 Dames 2 Zaal GHBS D13
Thuis 17:20 Meisjes A4 Zaal Epe MA1 Tim Nguyen Joep van der Holst
Uit 09:00 Hattem JB1 Jongens B1 Zaal Jan van Amerongen Lisa Buikema
Uit 09:45 Mezen MD2 Meisjes D1 Zaal
Uit 09:50 HCHN MB2 Meisjes B4 Zaal
Uit 10:40 Arnhem MD4 Meisjes D4 zaal
Uit 11:30 Epe MB1 Meisjes B4 Zaal
Uit 14:00 Hoogeveen D2 Dames 2 Zaal
Uit 14:00 QuickStick MA3 Meisjes A2 Zaal
Uit 14:20 Coevorden MD2 Meisjes D3 zaal
Uit 15:40 Zutphen MA4 Meisjes A4 Zaal Huub Feil Kalkidan van Breda
Uit 16:30 Mezen MC4 Meisjes C3 zaal
Uit 18:10 Epe MC1 Meisjes C3 zaal
Uit 18:10 Epe MA1 Meisjes A4 Zaal

21 jan 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:40 Meisjes D3 zaal Ommen MD3
Thuis 10:40 Jongens B1 Zaal Hattem JB1
Thuis 12:20 Meisjes A2 Zaal Sneek MA2
Thuis 12:20 Jongens A1 Zaal Deventer JA2 Stijn Koch Bas van Bemmel
Thuis 13:10 Meisjes A1 Zaal Zwolle MA4
Thuis 14:40 Dames 2 Zaal Hoogeveen D2
Thuis 14:50 Heren 1 Zaal Wageningen H1
Thuis 15:40 Dames 1 Zaal Almelo D1
Thuis 15:55 Meisjes C2 zaal Westerduiven MC2
Thuis 16:00 Jongens B2 Zaal JB1
Thuis 16:30 Meisjes B3 Zaal Mezen MB4
Thuis 17:40 Jongens B2 Zaal Ommen JB1
Uit 09:00 Kampen MD3 Meisjes D3 zaal
Uit 09:00 Zwolle JB2 Jongens B1 Zaal
Uit 09:00 Mezen MD4 Meisjes D4 zaal
Uit 09:00 Hardenberg JA1 Jongens A1 Zaal
Uit 09:50 Dalfsen JA1 Jongens A1 Zaal Emiel van Beek Maaike Kamps
Uit 10:05 Sneek MD6 Meisjes D2 zaal
Uit 10:40 HCM MD6 Meisjes D4 zaal
Uit 10:40 Leeuwarden MA3 Meisjes A2 Zaal
Uit 11:45 Steenwijk MD3 Meisjes D2 zaal
Uit 13:00 GHBS D13 Dames 2 Zaal
Uit 13:10 Deventer JA2 Jongens A1 Zaal
Uit 13:25 Zevenaar MC3 Meisjes C2 zaal
Uit 14:50 Hattem MA2 Meisjes A1 Zaal
Uit 17:20 Upward H1 Heren 1 Zaal
Uit 17:20 Lochem D1 Dames 1 Zaal
Uit 18:10 Mezen MB5 Meisjes B3 Zaal

28 jan 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:00 Meisjes D3 zaal Dalfsen MD2 Zoƫ Worp Willemijn Wortelboer
Thuis 09:50 Meisjes C3 zaal Apeldoorn MC5
Thuis 10:50 Meisjes B4 Zaal Dalfsen MB2
Thuis 11:30 Meisjes D1 Zaal Steenwijk MD2
Thuis 12:20 Meisjes C3 zaal Ares MC6
Thuis 13:10 Meisjes C2 zaal Zwolle MC6
Thuis 13:10 Meisjes D3 zaal Meppel MD3 Noor van Wees Marit van Linge
Thuis 15:55 Meisjes C1 Zaal Ares MC3
Thuis 16:45 Meisjes B2 Zaal Hattem MB2
Thuis 17:20 Jongens C1 Zaal Dieren JC1 Marit van Dekken
Uit 10:40 Mezen MC3 Meisjes C2 zaal
Uit 12:30 Kampen MB1 Meisjes B4 Zaal
Uit 13:10 Hattem MD1 Meisjes D1 Zaal
Uit 14:15 Deventer MC4 Meisjes C1 Zaal
Uit 14:15 Apeldoorn MB3 Meisjes B2 Zaal
Uit 14:50 Ares JC1 Jongens C1 Zaal Bas van Bemmel

4 feb 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:30 Meisjes D2 zaal QuickStick MD4
Thuis 11:30 Jongens D1 Zaal Zwolle JD3
Thuis 13:10 Meisjes C2 zaal Mezen MC3
Thuis 15:05 Jongens B1 Zaal Lochem JB1
Thuis 15:30 Meisjes B4 Zaal Epe MB1
Thuis 16:00 Meisjes C1 Zaal EHV MC4
Thuis 17:40 Meisjes C1 Zaal Ommen MC1
Uit 09:50 Apeldoorn JD2 Jongens D1 Zaal
Uit 13:10 Roden MD3 Meisjes D2 zaal
Uit 14:00 Zwolle JB3 Jongens B2 Zaal
Uit 14:50 Zwolle MC6 Meisjes C2 zaal
Uit 15:40 JB1 Jongens B2 Zaal
Uit 17:10 Hardenberg MB2 Meisjes B4 Zaal
Uit 17:35 Arnhem JB1 Jongens B1 Zaal

10 feb 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 15:30 Meisjes B2 Zaal Zwolle MB11
Uit 12:50 Meppel MD2 Meisjes D1 Zaal
Uit 13:00 Salland MB1 Meisjes B2 Zaal
Uit 14:30 Steenwijk MD2 Meisjes D1 Zaal

11 feb 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:00 Meisjes D2 zaal Leeuwarden MD6
Thuis 09:50 Meisjes A2 Zaal Leeuwarden MA3
Thuis 12:20 Meisjes B3 Zaal Hattem MB3
Thuis 12:45 Jongens C1 Zaal Ares JC1
Thuis 13:10 Meisjes D2 zaal Sneek MD6
Thuis 13:10 Dames 2 Zaal Hardenberg D2
Thuis 13:10 Jongens B2 Zaal Epe JB1
Thuis 14:00 Meisjes C1 Zaal Deventer MC4
Thuis 14:00 Jongens A1 Zaal Hardenberg JA1
Thuis 16:30 Jongens A1 Zaal Twente JA1
Thuis 17:20 Jongens B2 Zaal Zwolle JB3
Thuis 17:20 Meisjes B1 Zaal Ares MB2
Thuis 18:10 Meisjes C1 Zaal MC2
Uit 10:40 Deventer MB5 Meisjes B3 Zaal
Uit 11:05 Dieren JC1 Jongens C1 Zaal
Uit 11:30 Sneek MA2 Meisjes A2 Zaal
Uit 14:50 Emmen D2 Dames 2 Zaal
Uit 15:40 Mezen MB2 Meisjes B1 Zaal
Uit 16:30 Hardenberg MA2 Meisjes A4 Zaal
Uit 18:10 Deventer MA4 Meisjes A4 Zaal

17 feb 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 15:30 Meisjes C3 zaal Zwolle MC13
Thuis 16:30 Jongens C1 Zaal Mezen JC2
Uit 13:50 Apeldoorn MC5 Meisjes C3 zaal
Uit 14:50 Apeldoorn JC3 Jongens C1 Zaal
Uit 15:15 MC2 Meisjes C1 Zaal
Uit 16:55 EHV MC4 Meisjes C1 Zaal

18 feb 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 09:00 Jongens D1 Zaal Mezen JD1
Thuis 10:55 Meisjes D3 zaal Coevorden MD2
Thuis 14:00 Meisjes A4 Zaal Hardenberg MA2
Thuis 14:00 Jongens A1 Zaal Twente JA1
Thuis 15:40 Meisjes A4 Zaal Epe MA1
Thuis 15:40 Jongens A1 Zaal Dalfsen JA1
Thuis 16:30 Meisjes B2 Zaal Apeldoorn MB3
Uit 09:15 Dalfsen MD2 Meisjes D3 zaal
Uit 10:40 Meppel JD1 Jongens D1 Zaal
Uit 11:30 Ommen JB1 Jongens B2 Zaal
Uit 13:10 Zutphen JB3 Jongens B2 Zaal
Uit 14:00 Oosterbeek D1 Dames 1 Zaal
Uit 14:00 Hattem MB2 Meisjes B2 Zaal
Uit 14:00 Doetinchem MB2 Meisjes B1 Zaal
Uit 15:40 Hardenberg JA1 Jongens A1 Zaal
Uit 15:40 Ares D1 Dames 1 Zaal
Uit 15:40 Nunspeet MB1 Meisjes B1 Zaal
Uit 16:30 Ares MA4 Meisjes A4 Zaal
Uit 17:20 Ares MA4 Meisjes A4 Zaal
Uit 17:20 Ares JA12C Jongens A1 Zaal

4 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Nunspeet DJ1 Dames Jong

6 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Almere DDA Dames DA

10 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens A1 Haackey JA1
Thuis Meisjes B4 Zutphen MB6
Thuis Meisjes B1 HCHN MB1
Thuis Meisjes A2 Twente MA2
Thuis Jongens C1 Epse JC1
Thuis Meisjes C1 Zwolle MC5
Thuis Jongens B1 Apeldoorn JB3
Thuis Meisjes C2 Zwolle MC6
Thuis Meisjes A4 Ares MA3
Uit Meppel MB3 Meisjes B3
Uit Zwolle MC12 Meisjes C3
Uit Apeldoorn MB4 Meisjes B2
Uit Twente JB4 Jongens B2
Uit Epse MA1 Meisjes A3
Uit Upward MA2 Meisjes A1

11 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A HCM HC KG1
Thuis 12:15 Dames 2 EHV D5 ZV2
Thuis 12:45 Dames 1 Hoogeveen D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Hondsrug H1 KG1
Thuis 14:30 Dames Jong Dalfsen DJ1 ZV2
Uit Kampen H1 Heren 2

13 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:30 Dames DA Union DDB KG1

17 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A3 Kampen MA2
Thuis Meisjes A1 Bemmel MA1
Thuis Meisjes B4 Almelo MB6
Thuis Meisjes B2 Salland MB2
Thuis Meisjes C3 Zwolle MC13
Thuis Meisjes B3 HCHN MB3
Thuis Jongens B2 HCHN JB2
Uit Haackey MA2 Meisjes A2
Uit Epe MC1 Meisjes C2
Uit Zwolle MA9 Meisjes A4
Uit Zwolle JC5 Jongens C1
Uit Mezen MC2 Meisjes C1
Uit Wageningen JA1 Jongens A1
Uit Nunspeet MB1 Meisjes B1
Uit Druten JB1 Jongens B1

18 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Heren 2 Meeuwen H1 KG1
Thuis 14:30 Heren 2 Westerduiven H3 KG1
Uit Hattem DJ1 Dames Jong
Uit Meppel D1 Dames 1
Uit Dieren HA Heren A
Uit Nijmegen D12 Dames 2

20 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit Leusden DDC Dames DA

24 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A2 Haackey MA1
Thuis Meisjes C1 MC2
Thuis Meisjes C2 Zutphen MC5
Thuis Jongens A1 Zwolle JA3
Thuis Meisjes A4 Zwolle MA8
Thuis Jongens C1 Epe JC1
Thuis Jongens B1 Deventer JB2
Thuis Meisjes B1 overbetuwe MB1
Uit Ares MB6 Meisjes B4
Uit Deventer MB3 Meisjes B2
Uit Nunspeet MB2 Meisjes B3
Uit Lochem JB2 Jongens B2
Uit Druten MA1 Meisjes A1
Uit Kampen MC4 Meisjes C3
Uit Apeldoorn MA3 Meisjes A3

25 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:15 Dames 2 Haackey D2 ZV2
Thuis 12:15 Heren A Apeldoorn HD KG1
Thuis 14:00 Dames Jong Meeuwen DJ1 ZV2
Thuis 14:30 Heren 1 Eelde H1 KG1
Uit 12:00 Ares H2 Heren 2 SEMI
Uit Kampen H1 Heren 2
Uit Hardenberg D1 Dames 1

27 mrt 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:30 Dames DA Barneveld DDA KG1

7 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A3 Mezen MA2
Thuis Meisjes C2 Ares MC4
Thuis Meisjes B2 Zwolle MB7
Thuis Meisjes C3 Kampen MC3
Thuis Jongens A1 Meppel JA1
Thuis Jongens B1 Ares JB1
Uit 17:35 Nijmegen MA3 Meisjes A1
Uit Ommen JB1 Jongens B2
Uit Ares MC2 Meisjes C1
Uit Doetinchem MB1 Meisjes B1
Uit Goor MA1 Meisjes A2
Uit Deventer MB6 Meisjes B4
Uit JC1 Jongens C1
Uit Mezen MB3 Meisjes B3

8 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren 2 Westerduiven H2 KG1
Thuis 11:00 Heren 2 Zwolle H7 KG1
Thuis 12:45 Dames 1 Dash D1 KG1
Thuis 14:30 Dames Jong Nunspeet DJ1 KG1
Uit Twente D3 Dames 2
Uit Apeldoorn HC Heren A
Uit Roden H1 Heren 1

14 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B3 Meppel MB5
Thuis Meisjes C1 Apeldoorn MC4
Thuis Jongens C1 Meppel JC1
Thuis Meisjes A1 Zutphen MA2
Thuis Meisjes A2 Zwolle MA6
Thuis Meisjes B4 Meppel MB4
Thuis Jongens B2 Twente JB3
Thuis Meisjes B1 Bemmel MB2
Uit Zwolle MB6 Meisjes B2
Uit Meeuwen MA2 Meisjes A4
Uit Epse JA1 Jongens A1
Uit Upward JB2 Jongens B1
Uit Mezen MC5 Meisjes C3
Uit Deventer MA3 Meisjes A3
Uit Zwolle MC7 Meisjes C2

15 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:15 Heren A Upward HD ZV2
Thuis 12:45 Dames 1 Emmen D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Zutphen H1 KG1
Uit 14:00 Ares H2 Heren 2 SEMI
Uit Nunspeet H1 Heren 2
Uit Zwolle D9 Dames 2
Uit Deventer DJ3 Dames Jong

17 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:30 Dames DA Ares DDA KG1

21 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens B2 Zwolle JB4
Thuis Meisjes B3 Meeuwen MB2
Thuis Meisjes A1 Salland MA1
Thuis Meisjes A3 Zwolle MA5
Thuis Meisjes B2 Holten MB1
Uit Meeuwen MC1 Meisjes C1
Uit Apeldoorn MC3 Meisjes C2
Uit Mezen JC2 Jongens C1
Uit Haackey MB2 Meisjes B1
Uit Hattem MA2 Meisjes A2
Uit Doetinchem JB1 Jongens B1
Uit Zutphen MB6 Meisjes B4
Uit Holten MA2 Meisjes A4
Uit Ede JA2 Jongens A1

22 apr 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren 2 Westerduiven H2 KG1
Thuis 12:45 Dames 2 Twente D4 KG1
Thuis 14:30 Heren 2 Zwolle H7 KG1
Uit Leeuwarden H1 Heren 1
Uit Harlingen D1 Dames 1
Uit Wageningen HB Heren A

8 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 10:30 Dames DA Ede DDB KG1

12 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A4 Deventer MA4
Thuis Jongens B1 Arnhem JB1
Thuis Jongens A1 Zevenaar JA1
Thuis Meisjes B1 Twente MB2
Thuis Jongens C1 Ares JC1
Thuis Meisjes C2 Mezen MC3
Thuis Meisjes A2 Meeuwen MA1
Thuis Meisjes C1 Ommen MC1
Uit Haackey JB1 Jongens B2
Uit Deventer MB4 Meisjes B2
Uit Epe MA1 Meisjes A3
Uit Meppel MC5 Meisjes C3
Uit Almelo MB6 Meisjes B4
Uit overbetuwe MA1 Meisjes A1
Uit Dalfsen MB2 Meisjes B3

13 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren A Oosterbeek HB KG1
Thuis 12:45 Dames 1 Hondsrug D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Drienerlo H1 KG1
Uit Arnhem H2 Heren 2
Uit Zwolle D7 Dames 2
Uit Apeldoorn DJ1 Dames Jong
Uit Nunspeet H1 Heren 2

26 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens B2 Twente JB4
Thuis Meisjes A3 Epse MA1
Thuis Meisjes C3 Zwolle MC12
Thuis Meisjes A1 Upward MA2
Thuis Meisjes B3 Meppel MB3
Thuis Meisjes B2 Apeldoorn MB4
Thuis Meisjes B4 Ares MB6
Uit Epse JC1 Jongens C1
Uit Twente MA2 Meisjes A2
Uit Ares MA3 Meisjes A4
Uit HCHN MB1 Meisjes B1
Uit Haackey JA1 Jongens A1
Uit Apeldoorn JB3 Jongens B1
Uit Zwolle MC5 Meisjes C1
Uit Zwolle MC6 Meisjes C2

27 mei 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:45 Heren 2 Westerduiven H3 KG1
Thuis 14:30 Dames 2 Bully D4 KG1
Uit 14:45 Zeewolde H1 Heren 1 SEMI
Uit Upward HC Heren A
Uit Dalfsen DJ1 Dames Jong
Uit Apeldoorn H3 Heren 2
Uit Hoogeveen D1 Dames 1

2 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes A4 Zwolle MA9
Thuis Jongens A1 Wageningen JA1
Thuis Meisjes B1 Nunspeet MB1
Thuis Jongens C1 Zwolle JC5
Thuis Meisjes A2 Haackey MA2
Thuis Meisjes B4 Deventer MB6
Thuis Meisjes C2 Epe MC1
Thuis Jongens B1 Druten JB1
Thuis Meisjes C1 Mezen MC2
Uit Zwolle MC13 Meisjes C3
Uit Kampen MA2 Meisjes A3
Uit Salland MB2 Meisjes B2
Uit HCHN JB2 Jongens B2
Uit Bemmel MA1 Meisjes A1
Uit HCHN MB3 Meisjes B3

3 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 12:15 Heren 2 Dalfsen H1 ZV2
Thuis 12:45 Dames 1 Meppel D1 KG1
Thuis 14:30 Dames Jong Hattem DJ1 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 HVA H1 KG1
Uit Union HA Heren A
Uit Almelo D4 Dames 2
Uit Arnhem H2 Heren 2

9 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Jongens B2 Lochem JB2
Thuis Meisjes A3 Apeldoorn MA3
Thuis Meisjes B3 Nunspeet MB2
Thuis Meisjes C3 Kampen MC4
Thuis Meisjes A1 Druten MA1
Thuis Meisjes B2 Deventer MB3
Uit Haackey MA1 Meisjes A2
Uit Zutphen MC5 Meisjes C2
Uit Meppel MB4 Meisjes B4
Uit Epe JC1 Jongens C1
Uit overbetuwe MB1 Meisjes B1
Uit Zwolle JA3 Jongens A1
Uit Zwolle MA8 Meisjes A4
Uit MC2 Meisjes C1
Uit Deventer JB2 Jongens B1

10 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis 11:00 Heren 2 Dalfsen H1 KG1
Thuis 12:45 Dames 1 Hardenberg D1 KG1
Thuis 14:30 Heren 1 Twente H1 KG1
Thuis 14:30 Dames 2 PW D3 ZV2
Uit Meeuwen DJ1 Dames Jong

16 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Thuis Meisjes B4 Zutphen MB6

17 jun 2018

Uit/thuisTijdThuisteamUitteamVeldScheids1Scheids2
Uit 14:45 Ares H1 Heren 1 WATER
Uit overbetuwe HA Heren A
Uit Zwolle D5 Dames 2
Uit Dash D1 Dames 1
Uit Apeldoorn H3 Heren 2

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren