Contact

MHCFlevoland kent vele commissies. Hieronder het overzicht van de verschillende commissies en contact gegevens.

 

Bestuur Herry Ester - voorzitter voorzitter@mhcflevoland.nl
  Jonquille Schepel - secretaris secretaris@mhcflevoland.nl
  Elske Harsevoord - penningmeester penningmeester@mhcflevoland.nl
  Marcel de Bakker  
  Esmiralda Broekman Facilitair@mhcflevoland.nl
  Vacant evenementen@mhcflevoland.nl
Technische commissie Technische commissie tc@mhcflevoland.nl
  Wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretaris-jeugd@mhcflevoland.nl
  Arbitrage scheidsrechters@mhcflevoland.nl
  Materialen trainingen@mhcflevoland.nl
  Keepersmaterialen keepersmaterialen@mhcflevoland.nl
  Zaalhockey zaalhockey@mhcflevoland.nl
Coordinatoren Coördinator meisjes A MeisjesA@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes B MeisjesB@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes C MeisjesC@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes D MeisjesD@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongste jeugd meisjes jongstejeugdmeisjes@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens A JongensA@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens B JongensB@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens C JongensC@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens D JongensD@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongste jeugd jongens jongstejeugdjongens@mhcflevoland.nl
  Coördinator keepers keepers@mhcflevoland.nl
  Coördinator senioren senioren@mhcflevoland.nl
Bar/clubhuis Barcommissie kantine@mhcflevoland.nl
Communicatie Communicatiecommissie communicatie@mhcflevoland.nl
Jeugdevenementen Jeugdbestuur jeugdbestuur@mhcflevoland.nl
Sponsoring Sponsorcommissie sponsor@mhcflevoland.nl
Toernooi/Evenementen Toernooicommissie toernooi@mhcflevoland.nl