Contact

MHCFlevoland kent vele commissies. Hieronder het overzicht van de verschillende commissies en contact gegevens.

 

Bestuur Herry Ester - voorzitter voorzitter@mhcflevoland.nl
  Isabelle Schilderman - secretaris secretaris@mhcflevoland.nl
  Elske Harsevoord - penningmeester penningmeester@mhcflevoland.nl
  Pascal de Munnik tz@mhcflevoland.nl
  Robin Hamstra Facilitair@mhcflevoland.nl
  Martijn Haesen evenementen@mhcflevoland.nl
Technische commissie Technische commissie
Edwin van Asselt (voorzitter)
tc@mhcflevoland.nl
  Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Annemarie Gerrets
wedstrijdsecretaris-jeugd@mhcflevoland.nl
  Wedstrijdsecretariaat Senioren
Raimond Kamps
wedstrijdsecretaris_senioren@mhcflevoland.nl
  Arbitrage
Dennis Teuben
scheidsrechters@mhcflevoland.nl
  Coördinator speler volgsysteem
Willem Hoekstra
svs@mhcflevoland.nl 
  Materialen
Erna vd Ven
trainingen@mhcflevoland.nl
  Keepersmaterialen
Marius Klerk
keepersmaterialen@mhcflevoland.nl
  Zaalhockey
Christa Hillebrand
zaalhockey@mhcflevoland.nl
Coördinatoren Coördinator meisjes onder 18
Esther van Berkum, Lisa Buikema 
MO18@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes onder 16
Esther van Berkum, Lisa Buikema
MO16@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes onder 14
Christa Komen, Anja van der Wel-Bruggink
MO14@mhcflevoland.nl
  Coördinator meisjes onder 12
Christa Komen, Anja van der Wel-Bruggink
MO12@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongste jeugd meisjes
Bart Doornbos, Arjen Meijerink, Erwin Gosselink
jongstejeugdmeisjes@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens onder 18
Edwin van Asselt
JO18@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens onder 16
Edwin van Asselt
JO16@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens onder 14
Christa Hillebrand
JO14@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongens onder 12
Christa Hillebrand
JO12@mhcflevoland.nl
  Coördinator jongste jeugd jongens
Bart Doornbos, Arjen Meijerink, Erwin Gosselink
jongstejeugdjongens@mhcflevoland.nl
  Coördinator keepers
Marius Klerk
keepers@mhcflevoland.nl
  Coördinator senioren
Maaike Kamps
senioren@mhcflevoland.nl
Bar/clubhuis Barcommissie kantine@mhcflevoland.nl
Communicatie Communicatiecommissie communicatie@mhcflevoland.nl
Jeugdevenementen Jeugdbestuur jeugdbestuur@mhcflevoland.nl
Ledenadministratie        ledenadministratie@mhcflevoland.nl 
Sponsoring Sponsorcommissie sponsor@mhcflevoland.nl
Toernooi/Evenementen Toernooicommissie toernooi@mhcflevoland.nl
Weving en behoud Werving en behoud

ledenwerving@mhcflevoland.nl

 

Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Annemarie Gerrets
wedstrijdsecretaris-jeugd@mhcflevoland.nl
Tel. +31 6 16710478 (alleen voor urgente wedstrijdzaken)

Wedstrijdsecretariaat Senioren
Raimond Kamps
wedstrijdsecretaris_senioren@mhcflevoland.nl
Tel. +31 6 53237369 (alleen voor urgente wedstrijdzaken)