Dames 1

6e in poule Dames senioren 3e klasse D
10e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Noord-Oost
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 november
4
Goor D1
1
Steenwijk D1
1
Dieren D1
2
Twente D1
1
Zutphen D1
2
Eelde D1
0
Flevoland D1
3
PW D1
Zondag 10 november
0
Zutphen D1
2
Flevoland D1
5
PW D1
0
Goor D1
1
Westerduiven D1
3
Dieren D1
0
Twente D1
0
Eelde D1
1
Steenwijk D1
2
Mezen D1
Zondag 3 november
1
Haackey D1
0
Steenwijk D1
1
Mezen D1
1
PW D1
1
Goor D1
1
Zutphen D1
1
Twente D1
4
Westerduiven D1
Zondag 27 oktober
3
Westerduiven D1
0
Eelde D1
1
Steenwijk D1
3
Dieren D1
0
Zutphen D1
5
Mezen D1
3
PW D1
0
Haackey D1
Vrijdag 1 november
3
Graspiepers D1
0
Leeuwarden D1
0
Dieren D1
4
Kromhouters D1
2
Drienerlo D1
4
Zevenaar D1
0
Lelystad D1
2
Barneveld D1
5
Mezen D1
0
Ares D1
6
Zeewolde D1
3
PW D1
0
Dash D1
5
Almelo D1
1
Doetinchem D1
3
Bemmel D1

Wedstrijdschema

Steenwijk D1
D1
Uit
24-11-2019 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 204164
D1
Westerduiven D1
Thuis
15-03-2020
Nr. 204170
Twente D1
D1
Uit
22-03-2020
Nr. 204180
D1
Dieren D1
Thuis
29-03-2020
Nr. 204182
Haackey D1
D1
Uit
05-04-2020
Nr. 204188
D1
Mezen D1
Thuis
19-04-2020
Nr. 204191
Goor D1
D1
Uit
10-05-2020 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 204197
D1
Eelde D1
Thuis
17-05-2020
Nr. 204202
D1
Zutphen D1
Thuis
24-05-2020
Nr. 204208
PW D1
D1
Uit
07-06-2020
Nr. 204212
D1
Steenwijk D1
Thuis
14-06-2020
Nr. 204216

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PW D19810306025
2.Westerduiven D197022411021
3.Mezen D196123914019
4.Twente D196122811019
5.Dieren D196032819018
6.Flevoland D194051516012
7.Goor D1103161942010
8.Eelde D1922592008
9.Haackey D1921662907
10.Steenwijk D1911772104
11.Zutphen D1902752102
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Almelo D111005003
2.Mezen D111005003
3.Kromhouters D111004003
4.Zeewolde D111006303
5.Graspiepers D111003003
6.Zevenaar D111004203
7.Bemmel D111003103
8.Barneveld D111002003
9.Twente D110101102
10.Flevoland D110101101
11.Drienerlo D110012400
12.Doetinchem D110011300
13.Lelystad D110010200
14.PW D110013600
15.Leeuwarden D110010300
16.Dieren D110010400
17.Dash D110010500
18.Ares D110010500

Spelers (16)

Trainingen

wo
19:00
-
20:15
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Jeroen
vr
20:45
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

FlevoWesteZutphDiereTwentSteenPW D1HaackGoor MezenEelde
Flevoland D11 - 30 - 34 - 0
Westerduiven D11 - 01 - 32 - 63 - 0
Zutphen D10 - 20 - 21 - 21 - 10 - 51 - 2
Dieren D14 - 11 - 23 - 64 - 3
Twente D11 - 44 - 07 - 08 - 10 - 0
Steenwijk D11 - 21 - 30 - 11 - 22 - 0
PW D12 - 03 - 05 - 03 - 0
Haackey D12 - 10 - 51 - 00 - 3
Goor D10 - 61 - 14 - 34 - 12 - 12
Mezen D15 - 22 - 31 - 18 - 1
Eelde D12 - 25 - 40 - 1
GraspFlevoDash ZeewoDiereTwentPW D1LeeuwZevenMezenDoetiBemmeLelysKromhDrienBarneAres Almel
Graspiepers D13 - 0
Flevoland D1
Dash D10 - 5
Zeewolde D16 - 3
Dieren D10 - 4
Twente D1
PW D1
Leeuwarden D1
Zevenaar D1
Mezen D15 - 0
Doetinchem D11 - 3
Bemmel D1
Lelystad D10 - 2
Kromhouters D1
Drienerlo D12 - 4
Barneveld D1
Ares D1
Almelo D1