Dames 1

6e in poule Dames senioren 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
0
Flevoland D1
2
Twente D1
2
Steenwijk D1
3
Goor D1
3
Haackey D1
0
Graspiepers D1
4
Westerduiven D1
1
Barneveld D1
0
Zutphen D1
1
Mezen D1
Zondag 10 oktober
3
Barneveld D1
3
Haackey D1
0
Dieren D1
3
Steenwijk D1
0
Graspiepers D1
1
Flevoland D1
1
Goor D1
5
Zutphen D1
8
Twente D1
0
Eelde D1
4
Mezen D1
0
Westerduiven D1
Zondag 3 oktober
1
Flevoland D1
1
Eelde D1
2
Haackey D1
2
Mezen D1
1
Graspiepers D1
0
Barneveld D1
1
Steenwijk D1
6
Twente D1
3
Westerduiven D1
1
Goor D1
3
Zutphen D1
0
Dieren D1
Zondag 26 september
0
Barneveld D1
2
Flevoland D1
1
Dieren D1
5
Westerduiven D1
3
Eelde D1
2
Steenwijk D1
0
Goor D1
3
Haackey D1
7
Mezen D1
0
Graspiepers D1
4
Twente D1
0
Zutphen D1

Wedstrijdschema

Haackey D1
D1
Uit
31-10-2021 12:45
Kunstgras Links (Zandveld)
Nr. 516509
Locatie: Groot-Scholtenhagen, HAAKSBERGEN
D1
Dieren D1
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 516514
Westerduiven D1
D1
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 516522
Locatie: Westsingel, DUIVEN
Goor D1
D1
Uit
21-11-2021 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 516525
Locatie: Sportp. Rubensstraat, GOOR
D1
Zutphen D1
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 516530
D1
Mezen D1
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 516535
Steenwijk D1
D1
Uit
20-03-2022 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 516544
Locatie: sportp. Nieuwe Gagels, STEENWIJK
D1
Barneveld D1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 516548
Eelde D1
D1
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 516556
Locatie: Sportp. 'De Marsch', PATERSWOLDE
D1
Graspiepers D1
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 516560
Twente D1
D1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 516570
Locatie: Sportpark Slangenbeek, HENGELO OV
D1
Haackey D1
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 516572
Dieren D1
D1
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 516579
Locatie: Nieuw sportcomplex MHC Dieren, DIEREN
D1
Westerduiven D1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 516586
D1
Goor D1
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 516590
Zutphen D1
D1
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 516598
Locatie: Zuidveen, ZUTPHEN

Poule stand (6e in poule Dames senioren 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Twente D16600412018
2.Mezen D16510205016
3.Zutphen D16402126012
4.Westerduiven D164021615012
5.Haackey D163211420011
6.Flevoland D1631266010
7.Eelde D1621391807
8.Graspiepers D1620431306
9.Barneveld D16114101404
10.Steenwijk D1610581503
11.Goor D1610561803
12.Dieren D1610561903

Spelers (15)

Trainingen

wo
20:45
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Mathijs
vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin
Volledig schema

Team resultaten

GraspFlevoWesteZutphDiereTwentSteenHaackGoor MezenBarneEelde
Graspiepers D10 - 11 - 01 - 0
Flevoland D10 - 21 - 01 - 1
Westerduiven D13 - 14 - 1
Zutphen D13 - 00 - 12 - 0
Dieren D12 - 11 - 50 - 3
Twente D14 - 014 - 08 - 0
Steenwijk D11 - 62 - 3
Haackey D13 - 02 - 2
Goor D11 - 50 - 31 - 4
Mezen D17 - 03 - 14 - 0
Barneveld D10 - 23 - 32 - 3
Eelde D11 - 33 - 2