Dames 2

2e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
3
Zwolle D7
2
Haackey D3
0
PW D2 (O)
1
Avanti D2 (O)
1
Ede D3
3
PW D3
6
Zwolle D9
3
Zwolle D8
1
Almelo D2 (O)
2
Flevoland D2 (O)
8
Ares D4
1
Bully D4
Zondag 8 september
0
Avanti D2 (O)
6
Ares D4
3
PW D3
1
Zwolle D9
3
Haackey D3
1
Ede D3
4
Flevoland D2 (O)
0
Zwolle D7
0
Zwolle D8
2
PW D2 (O)
1
Bully D4
1
Almelo D2 (O)

Wedstrijdschema

D2
Ares D4
Thuis
22-09-2019 14:30
Veld: KG2
Nr. 241441
PW (O)
D2
Uit
29-09-2019 14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 241446
D2
Zwolle D9
Thuis
06-10-2019 14:30
Veld: KG2
Nr. 241454
Ede D3
D2
Uit
13-10-2019 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 241456
D2
Haackey D3
Thuis
03-11-2019 14:15
Veld: KG1
Nr. 241465
PW D3
D2
Uit
10-11-2019 10:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 241469
D2
Zwolle D8
Thuis
17-11-2019 11:00
Veld: KG1
Nr. 241479
Avanti (O)
D2
Uit
24-11-2019 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 241480
D2
Bully D4
Thuis
01-12-2019 12:30
Veld: KG1
Nr. 241488
Zwolle D7
D2
Uit
08-03-2020
Nr. 241497
D2
Almelo (O)
Thuis
15-03-2020
Nr. 273233
Ares D4
D2
Uit
22-03-2020
Nr. 241504
D2
PW (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 241513
Zwolle D9
D2
Uit
05-04-2020
Nr. 241520
D2
Ede D3
Thuis
19-04-2020
Nr. 241526
Haackey D3
D2
Uit
10-05-2020
Nr. 241528
D2
PW D3
Thuis
17-05-2020
Nr. 241537
Zwolle D8
D2
Uit
24-05-2020
Nr. 241557
D2
Avanti (O)
Thuis
07-06-2020
Nr. 241546
Bully D4
D2
Uit
14-06-2020 12:45
RABO veld (Waterveld)
Nr. 241553

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares D4220014106
2.Flevoland D2 (O)22006106
3.PW D322006206
4.Zwolle D921017603
5.Haackey D321015403
6.PW D2 (O)21012103
7.Zwolle D721013603
8.Avanti D2 (O)21011603
9.Almelo D2 (O)20112301
10.Bully D420112901
11.Ede D320022600
12.Zwolle D820023800

Trainingen

di
20:00
-
21:00
Veld 1 (Waterveld) (AB)
vr
19:30
-
20:45
Veld 2 (Zandveld) (AB)
Igor
Volledig schema

Team resultaten

AvantZwollZwollZwollPW D3HaackAlmelFlevoEde DAres PW D2BullyAlmel
Avanti D2 (O)0 - 6
Zwolle D96 - 3
Zwolle D80 - 2
Zwolle D73 - 2
PW D33 - 1
Haackey D33 - 1
Almelo D3
Flevoland D2 (O)4 - 0
Ede D31 - 3
Ares D48 - 1
PW D2 (O)0 - 1
Bully D41 - 1
Almelo D2 (O)1 - 2