Dames 2
2e in poule Midden Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
6
Mezen D3
1
SCHC D3
3
Nunspeet D1
1
Flevoland D3
0
Schaerweijde D7
4
Buitenhout D3
1
Flevoland D2-O
1
Baarn D3-O
1
Weesp D4
2
Schaerweijde D8
2
Buitenhout D2-O
1
Zwaluwen D5
Dinsdag 19 maart
0
Schaerweijde D8
2
SCHC D3
Zondag 17 maart
3
Flevoland D3
3
Buitenhout D2-O
0
Zwaluwen D5
2
Weesp D4
0
Flevoland D2-O
4
Mezen D3
1
Buitenhout D3
1
Nunspeet D1
Zondag 10 maart
0
Buitenhout D2-O
8
Buitenhout D3
1
SCHC D3
2
Zwaluwen D5
1
Nunspeet D1
1
Baarn D3-O
0
Schaerweijde D7
2
Flevoland D2-O
0
Weesp D4
2
Flevoland D3
Zondag 3 maart
0
Weesp D4
0
Buitenhout D3
3
Schaerweijde D8
1
Zwaluwen D5
4
SCHC D3
7
Flevoland D3
1
Nunspeet D1
3
Flevoland D2-O
4
Mezen D3
0
Schaerweijde D7
0
Buitenhout D2-O
2
Baarn D3-O
Wedstrijdschema
Buitenhout D3
D2
Uit
07-04-2024
10:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1168276
Locatie: Sportpark Buitenhout, Almere
D2
Flevoland D3
Thuis
14-04-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1168280
Scheidsrechters: H30-1
Zwaluwen D5
D2
Uit
21-04-2024
16:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1168286
Locatie: Sportpark Nieuw Welgelegen, Utrecht
D2
Schaerweijde D8
Thuis
12-05-2024
10:55
Veld: KG1
Nr. 1168293
Scheidsrechters: H1
SCHC D3
D2
Uit
26-05-2024
Nr. 1168302
Locatie: Sportpark Kees Boekelaan, Bilthoven
D2
Weesp D4
Thuis
02-06-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1168306
Scheidsrechters: H30-1
Buitenhout D2-O
D2
Uit
09-06-2024
12:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1168311
Locatie: Sportpark Buitenhout, Almere
D2
Nunspeet D1
Thuis
16-06-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1168319
Scheidsrechters: D3
Poule stand (2e in poule Midden Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Baarn D3-O | 12 | 9 | 2 | 1 | 26 | 8 | 0 | 29 |
2. | Flevoland D2-O | 13 | 8 | 2 | 3 | 33 | 16 | 0 | 26 |
3. | Nunspeet D1 | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | 16 | 0 | 26 |
4. | Buitenhout D3 | 13 | 7 | 4 | 2 | 37 | 8 | 0 | 25 |
5. | Mezen D3 | 12 | 7 | 1 | 4 | 36 | 15 | 0 | 22 |
6. | Schaerweijde D8 | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 | 23 | 0 | 20 |
7. | Flevoland D3 | 13 | 5 | 5 | 3 | 31 | 22 | 0 | 20 |
8. | Buitenhout D2-O | 13 | 4 | 1 | 8 | 18 | 36 | 0 | 13 |
9. | Weesp D4 | 13 | 3 | 4 | 6 | 15 | 21 | 0 | 13 |
10. | SCHC D3 | 13 | 2 | 0 | 11 | 15 | 45 | 0 | 6 |
11. | Zwaluwen D5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 8 | 0 | 3 |
12. | Schaerweijde D7 | 12 | 0 | 1 | 11 | 5 | 46 | 3 | -2 |
Spelers (15)
Anouk
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:45
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (AB)
zelf
vr
20:45
-
22:00
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Jeroen
Team resultaten
Nunsp | Baarn | Mezen | Buite | Buite | Weesp | Flevo | Zwalu | Flevo | SCHC | Schae | Schae | |
Nunspeet D1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 7 - 1 | 1 - 3 | 5 - 1 | ||||
Baarn D3-O | 4 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||||||
Mezen D3 | 2 - 4 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 3 | 6 - 1 | 4 - 0 | ||||||
Buitenhout D3 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 9 - 0 | ||||||
Buitenhout D2-O | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 8 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | ||||
Weesp D4 | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 5 | 3 - 0 | 1 - 2 | ||||
Flevoland D3 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 3 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||||
Zwaluwen D5 | 0 - 8 | 0 - 7 | 0 - 5 | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 2 - 4 | |||||
Flevoland D2-O | 1 - 1 | 0 - 4 | 1 - 2 | 3 - 1 | 9 - 0 | 7 - 1 | 5 - 0 | |||||
SCHC D3 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 4 - 7 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | |||||
Schaerweijde D8 | 0 - 2 | 0 - 6 | 0 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | |||||
Schaerweijde D7 | 0 - 4 | 1 - 3 | 0 - 4 | 1 - 1 | 0 - 7 | 0 - 2 | 1 - 2 |