Dames 2

5e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
1
Ede D3
2
Flevoland D2 (O)
3
Haackey D3
1
Bully D4
4
Zwolle D7
1
Zwolle D8
0
PW D2 (O)
5
Ares D4
2
PW D3
2
Avanti D2 (O)
Zondag 6 oktober
1
Bully D4
0
Ede D3
1
Flevoland D2 (O)
3
Zwolle D9
0
Avanti D2 (O)
0
Haackey D3
7
Ares D4
1
Zwolle D7
1
Zwolle D8
5
PW D3
Zondag 29 september
4
PW D2 (O)
0
Flevoland D2 (O)
1
Haackey D3
3
Zwolle D8
1
Ede D3
2
Avanti D2 (O)
2
Zwolle D7
2
PW D3
5
Zwolle D9
3
Bully D4
Zondag 22 september
1
Flevoland D2 (O)
4
Ares D4
1
Bully D4
4
PW D2 (O)
4
PW D3
3
Haackey D3
0
Avanti D2 (O)
3
Zwolle D9
1
Zwolle D8
2
Ede D3

Wedstrijdschema

D2
Haackey D3
Thuis
03-11-2019 14:15
Veld: KG1
Nr. 241465
PW D3
D2
Uit
10-11-2019 10:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 241469
D2
Zwolle D8
Thuis
17-11-2019 11:00
Veld: KG1
Nr. 241479
Avanti (O)
D2
Uit
24-11-2019 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 241480
D2
Bully D4
Thuis
01-12-2019 12:30
Veld: KG1
Nr. 241488
Zwolle D7
D2
Uit
08-03-2020
Nr. 241497
D2
Almelo (O)
Thuis
15-03-2020
Nr. 273233
Ares D4
D2
Uit
22-03-2020
Nr. 241504
D2
PW (O)
Thuis
29-03-2020
Nr. 241513
Zwolle D9
D2
Uit
05-04-2020
Nr. 241520
D2
Ede D3
Thuis
19-04-2020
Nr. 241526
Haackey D3
D2
Uit
10-05-2020
Nr. 241528
D2
PW D3
Thuis
17-05-2020
Nr. 241537
Zwolle D8
D2
Uit
24-05-2020
Nr. 241557
D2
Avanti (O)
Thuis
07-06-2020
Nr. 241546
Bully D4
D2
Uit
14-06-2020 12:45
RABO veld (Waterveld)
Nr. 241553

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares D46600354018
2.Zwolle D965012210015
3.PW D364201910014
4.PW D2 (O)6303101009
5.Flevoland D2 (O)6303101309
6.Avanti D2 (O)622251208
7.Haackey D36213121207
8.Almelo D2 (O)6213101207
9.Zwolle D76213102007
10.Bully D4611482104
11.Ede D3610561203
12.Zwolle D8610592003

Spelers (16)

Trainingen

di
20:00
-
21:00
Veld 1 (Waterveld) (AB)
vr
19:30
-
20:45
Veld 2 (Zandveld) (AB)
Igor
Volledig schema

Team resultaten

AvantZwollZwollZwollPW D3HaackAlmelFlevoEde DAres PW D2BullyAlmel
Avanti D2 (O)0 - 30 - 00 - 6
Zwolle D96 - 35 - 3
Zwolle D81 - 51 - 20 - 2
Zwolle D74 - 12 - 23 - 2
PW D32 - 23 - 14 - 3
Haackey D31 - 33 - 13 - 1
Almelo D3
Flevoland D2 (O)1 - 34 - 01 - 4
Ede D31 - 21 - 31 - 2
Ares D47 - 18 - 1
PW D2 (O)0 - 14 - 00 - 5
Bully D41 - 01 - 41 - 1
Almelo D2 (O)1 - 2