Dames 2
2e in poule Midden Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
0
Nunspeet D1
1
Schaerweijde D8
1
Schaerweijde D7
0
Zwaluwen D5
5
Flevoland D2-O
2
Flevoland D3
7
Mezen D3
0
Weesp D4
1
Buitenhout D2-O
2
SCHC D3
2
Baarn D3-O
1
Buitenhout D3
Donderdag 11 april
2
Flevoland D3
0
Schaerweijde D7
Zondag 7 april
0
Schaerweijde D8
1
Buitenhout D2-O
0
SCHC D3
2
Weesp D4
1
Zwaluwen D5
2
Nunspeet D1
2
Baarn D3-O
2
Mezen D3
0
Buitenhout D3
1
Flevoland D2-O
Woensdag 3 april
3
Baarn D3-O
0
Schaerweijde D7
Dinsdag 2 april
1
Mezen D3
1
Schaerweijde D8
Zondag 24 maart
6
Mezen D3
1
SCHC D3
3
Nunspeet D1
1
Flevoland D3
0
Schaerweijde D7
4
Buitenhout D3
1
Flevoland D2-O
1
Baarn D3-O
1
Weesp D4
2
Schaerweijde D8
2
Buitenhout D2-O
1
Zwaluwen D5
Wedstrijdschema
Zwaluwen D5
D2
Uit
21-04-2024
16:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1168286
Locatie: Sportpark Nieuw Welgelegen, Utrecht
D2
Schaerweijde D8
Thuis
12-05-2024
10:55
Veld: KG1
Nr. 1168293
Scheidsrechters: H1
SCHC D3
D2
Uit
26-05-2024
Nr. 1168302
Locatie: Sportpark Kees Boekelaan, Bilthoven
D2
Weesp D4
Thuis
02-06-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1168306
Scheidsrechters: H30-1 (Dennis Teuben, Bas van Bemmel)
Buitenhout D2-O
D2
Uit
09-06-2024
12:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1168311
Locatie: Sportpark Buitenhout, Almere
D2
Nunspeet D1
Thuis
16-06-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1168319
Scheidsrechters: D3
Poule stand (2e in poule Midden Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Baarn D3-O | 15 | 11 | 3 | 1 | 33 | 11 | 0 | 36 |
2. | Flevoland D2-O | 15 | 10 | 2 | 3 | 39 | 18 | 0 | 32 |
3. | Nunspeet D1 | 15 | 9 | 2 | 4 | 28 | 18 | 0 | 29 |
4. | Mezen D3 | 15 | 8 | 3 | 4 | 46 | 18 | 0 | 27 |
5. | Buitenhout D3 | 15 | 7 | 4 | 4 | 38 | 11 | 0 | 25 |
6. | Schaerweijde D8 | 16 | 7 | 3 | 6 | 20 | 25 | 0 | 24 |
7. | Flevoland D3 | 15 | 6 | 5 | 4 | 35 | 27 | 0 | 23 |
8. | Buitenhout D2-O | 15 | 5 | 1 | 9 | 20 | 38 | 0 | 16 |
9. | Weesp D4 | 15 | 4 | 4 | 7 | 17 | 28 | 0 | 16 |
10. | SCHC D3 | 15 | 3 | 0 | 12 | 17 | 48 | 0 | 9 |
11. | Zwaluwen D5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 11 | 0 | 3 |
12. | Schaerweijde D7 | 15 | 1 | 1 | 13 | 6 | 51 | 3 | 1 |
Spelers (15)
Anouk
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:45
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (AB)
zelf
vr
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Jeroen
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 2 juni
14:45
D3
–
Zwaluwen D5
Scheidsrechters: D2
Veld: KG1
Zondag 16 juni
Team resultaten
Nunsp | Baarn | Mezen | Buite | Buite | Weesp | Flevo | Zwalu | Flevo | SCHC | Schae | Schae | |
Nunspeet D1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 7 - 1 | 1 - 3 | 5 - 1 | 0 - 1 | |||
Baarn D3-O | 4 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | ||||
Mezen D3 | 2 - 4 | 0 - 0 | 7 - 0 | 3 - 1 | 2 - 3 | 6 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | ||||
Buitenhout D3 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 5 - 0 | 9 - 0 | |||||
Buitenhout D2-O | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 8 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||
Weesp D4 | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 5 | 3 - 0 | 1 - 2 | ||||
Flevoland D3 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 3 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||||
Zwaluwen D5 | 1 - 2 | 0 - 8 | 0 - 7 | 0 - 5 | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 2 - 4 | ||||
Flevoland D2-O | 1 - 1 | 0 - 4 | 1 - 2 | 3 - 1 | 5 - 2 | 9 - 0 | 7 - 1 | 5 - 0 | ||||
SCHC D3 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 2 | 4 - 7 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | ||||
Schaerweijde D8 | 0 - 2 | 0 - 6 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | ||||
Schaerweijde D7 | 0 - 4 | 1 - 3 | 0 - 4 | 1 - 1 | 0 - 7 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 |