Dames DA

2e in poule Dames Veteranen doordeweeks 1e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

DDA
Leusden DDA
Thuis
03-03-2020
Nr. 214019
Union DDA
DDA
Uit
10-03-2020
Nr. 214025

Poule stand (2e in poule Dames Veteranen doordeweeks 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barneveld DDA108114012025
2.Flevoland DDA97115015022
3.Union DDA106042720018
4.Ede DDA105142319016
5.Leusden DDA10307133209
6.SCHC DDC10217102707
7.Almere DDA11209155306

Spelers (14)

Team resultaten

HoeveLeusdAlmerSCHC BarneFlevoEde DUnion
Hoevelaken DDB
Leusden DDA1 - 00 - 14 - 120 - 23 - 0
Almere DDA4 - 11 - 21 - 31 - 92 - 52 - 1
SCHC DDC1 - 21 - 30 - 21 - 11 - 6
Barneveld DDA8 - 18 - 13 - 17 - 1
Flevoland DDA5 - 23 - 35 - 0
Ede DDA2 - 07 - 12 - 01 - 41 - 2
Union DDA2 - 17 - 04 - 00 - 34 - 2