Dames DA

1e in poule Dames Veteranen doordeweeks 1e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Dinsdag 15 oktober
2
Ede DDA
0
Barneveld DDA
1
Almere DDA
2
SCHC DDC
4
Leusden DDA
12
Flevoland DDA
Dinsdag 8 oktober
5
Flevoland DDA
0
Ede DDA
2
Union DDA
1
Leusden DDA
8
Barneveld DDA
1
Almere DDA
Dinsdag 1 oktober
1
Ede DDA
2
Union DDA
1
Almere DDA
9
Flevoland DDA
1
SCHC DDC
3
Barneveld DDA

Wedstrijdschema

DDA
Union DDA
Thuis
29-10-2019
Nr. 212899
Hoevelaken DDB
DDA
Uit
05-11-2019 10:30
Nr. 212904
DDA
Barneveld DDA
Thuis
12-11-2019
Nr. 212907
SCHC DDC
DDA
Uit
19-11-2019
Nr. 212914
DDA
Almere DDA
Thuis
26-11-2019
Nr. 212915
Ede DDA
DDA
Uit
10-12-2019
Nr. 212919
DDA
Leusden DDA
Thuis
03-03-2020
Nr. 214019
Union DDA
DDA
Uit
10-03-2020
Nr. 214025

Poule stand (1e in poule Dames Veteranen doordeweeks 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland DDA5401329012
2.Union DDA5401176012
3.Barneveld DDA5401165012
4.Ede DDA530212809
5.SCHC DDC520371506
6.Almere DDA610583403
7.Leusden DDA500562100

Spelers (14)

Trainingen

do
20:30
-
21:45
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Marjan
Volledig schema

Team resultaten

HoeveLeusdAlmerSCHC BarneFlevoEde DUnion
Hoevelaken DDB
Leusden DDA0 - 14 - 120 - 2
Almere DDA4 - 11 - 21 - 9
SCHC DDC1 - 31 - 6
Barneveld DDA8 - 1
Flevoland DDA5 - 25 - 0
Ede DDA7 - 12 - 01 - 2
Union DDA2 - 17 - 00 - 3