Dames DA

1e in poule Dames Veteranen doordeweeks 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Dames Veteranen doordeweeks 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland DDA1210116515031
2.Barneveld DDA1210114713031
3.Ede DDA126152422019
4.Union DDA126062725018
5.Almere DDA12309235509
6.Leusden DDA12309144609
7.SCHC DDC12219123607

Spelers (14)

Team resultaten

HoeveLeusdAlmerSCHC BarneFlevoEde DUnion
Hoevelaken DDB
Leusden DDA1 - 00 - 11 - 44 - 120 - 23 - 0
Almere DDA4 - 11 - 21 - 31 - 92 - 52 - 1
SCHC DDC1 - 22 - 81 - 30 - 21 - 11 - 6
Barneveld DDA8 - 18 - 13 - 13 - 07 - 1
Flevoland DDA10 - 05 - 23 - 35 - 03 - 0
Ede DDA2 - 07 - 11 - 02 - 01 - 41 - 2
Union DDA2 - 17 - 04 - 00 - 30 - 24 - 2