Heren 1

7e in poule Heren senioren 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 september
3
Ares H1
1
Flevoland H1
2
Arnhem H1
2
Hondsrug H1
4
Civicum H1
3
Nijkerk H1
2
Zutphen H1
8
Oosterbeek H1
5
Drienerlo H1
3
Twente H1
11
HCM H1
2
Graspiepers H1
Zondag 6 september
10
Nijkerk H1
0
Zutphen H1
4
Hondsrug H1
1
Civicum H1
3
Flevoland H1
0
Arnhem H1
0
Twente H1
4
Ares H1
1
Oosterbeek H1
2
HCM H1
2
Graspiepers H1
9
Drienerlo H1

Wedstrijdschema

Hondsrug H1
H1
Uit
20-09-2020 14:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 433628
H1
Nijkerk H1
Thuis
27-09-2020 14:45
Veld: KG1
Nr. 433639
Oosterbeek H1
H1
Uit
04-10-2020 14:45
Midden (Semiveld)
Nr. 433642
H1
Graspiepers H1
Thuis
11-10-2020 14:45
Veld: KG1
Nr. 433647
Twente H1
H1
Uit
25-10-2020 14:45
RABO veld (Waterveld)
Nr. 433653
H1
Drienerlo H1
Thuis
01-11-2020 14:45
Veld: KG1
Nr. 433659
HCM H1
H1
Uit
08-11-2020
Nr. 433666
H1
Zutphen H1
Thuis
15-11-2020 14:45
Veld: KG1
Nr. 433668
Civicum H1
H1
Uit
22-11-2020 14:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 433675
Arnhem H1
H1
Uit
07-03-2021
Nr. 457503
H1
Ares H1
Thuis
14-03-2021
Nr. 457510
H1
Hondsrug H1
Thuis
21-03-2021
Nr. 457518
Nijkerk H1
H1
Uit
28-03-2021
Nr. 457524
H1
Oosterbeek H1
Thuis
11-04-2021
Nr. 457530
Graspiepers H1
H1
Uit
18-04-2021
Nr. 457536
H1
Twente H1
Thuis
25-04-2021
Nr. 457552
Drienerlo H1
H1
Uit
16-05-2021
Nr. 457542
H1
HCM H1
Thuis
30-05-2021
Nr. 457553
Zutphen H1
H1
Uit
06-06-2021
Nr. 457562
H1
Civicum H1
Thuis
13-06-2021
Nr. 457563

Poule stand (7e in poule Heren senioren 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCM H1220013306
2.Drienerlo H1220014506
3.Ares H122007106
4.Hondsrug H121106304
5.Nijkerk H1210113403
6.Oosterbeek H121019403
7.Flevoland H121014303
8.Civicum H121015703
9.Arnhem H120112501
10.Twente H120023900
11.Graspiepers H1200242000
12.Zutphen H1200221800

Spelers (16)

Trainingen

wo
19:15
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Matthijs / Martijn
vr
20:45
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin
Volledig schema

Team resultaten

HondsZutphTwentOosteNijkeHCM HGraspFlevoDrienCivicArnheAres
Hondsrug H14 - 1
Zutphen H12 - 8
Twente H10 - 4
Oosterbeek H11 - 2
Nijkerk H110 - 0
HCM H111 - 2
Graspiepers H12 - 9
Flevoland H13 - 0
Drienerlo H15 - 3
Civicum H14 - 3
Arnhem H12 - 2
Ares H13 - 1