Heren 1

9e in poule Heren senioren 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 19 oktober
3
Ares H1
2
PW H1
Zondag 17 oktober
3
Ares H1
6
Roden H1
6
Drienerlo H1
1
Graspiepers H1
5
Arnhem H1
5
Twente H1
6
PW H1
3
Flevoland H1
6
Westerduiven H1
5
Soest H1
5
Zutphen H1
2
Nijkerk H1
Zondag 10 oktober
2
Flevoland H1
4
Zutphen H1
4
Graspiepers H1
4
Arnhem H1
4
Nijkerk H1
1
Westerduiven H1
1
Soest H1
3
Drienerlo H1
2
Twente H1
4
Ares H1
8
Roden H1
1
PW H1
Zondag 3 oktober
1
Arnhem H1
0
Ares H1
1
Drienerlo H1
1
Nijkerk H1
2
PW H1
3
Twente H1
1
Zutphen H1
4
Roden H1
2
Westerduiven H1
2
Flevoland H1
1
Graspiepers H1
4
Soest H1
Zondag 26 september
7
Flevoland H1
5
Drienerlo H1
6
Nijkerk H1
0
Graspiepers H1
9
Roden H1
1
Westerduiven H1
4
Soest H1
2
Arnhem H1
2
Twente H1
3
Zutphen H1

Wedstrijdschema

H1
Ares H1
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 515821
Twente H1
H1
Uit
05-11-2021 20:30
RABO veld (Waterveld)
Nr. 578538
Locatie: Sportpark Slangenbeek, HENGELO OV
Twente H1
H1
Uit
07-11-2021 14:45
RABO veld (Waterveld)
Nr. 515828
Locatie: Sportpark Slangenbeek, HENGELO OV
H1
Roden H1
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 515832
H1
Arnhem H1
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 515838
Nijkerk H1
H1
Uit
28-11-2021 14:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 515845
Locatie: Sportp. Watergoor, NIJKERK GLD
Soest H1
H1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 515850
Locatie: Sportpark Bosstraat, SOEST
H1
Graspiepers H1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 515858
Drienerlo H1
H1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 515862
Locatie: Sportcentrum UT, ENSCHEDE
H1
Westerduiven H1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 515868
Zutphen H1
H1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 515878
Locatie: Zuidveen, ZUTPHEN
H1
PW H1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 515879
Ares H1
H1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 515885
Locatie: Sportp. 'Nagelpoel', APELDOORN
H1
Twente H1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 515891
Roden H1
H1
Uit
22-05-2022 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 515900
Locatie: Gem. Sportpark, RODEN
Arnhem H1
H1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 515903
Locatie: Sportp. Beekhuizen, VELP GLD
H1
Nijkerk H1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 515910

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roden H16600407018
2.Zutphen H164021916012
3.Ares H164021917012
4.Nijkerk H16321188011
5.Drienerlo H163121914010
6.Soest H16303181909
7.Arnhem H16231191509
8.Westerduiven H16213172507
9.Flevoland H16114202504
10.Twente H16114132204
11.Graspiepers H16114113304
12.PW H16105142603

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Noord-Oost".

Spelers (15)

Trainingen

di
19:15
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Matthijs
vr
20:45
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin
Volledig schema

Team resultaten

ZutphWesteTwentSoestRodenPW H1NijkeGraspFlevoDrienArnheAres
Zutphen H11 - 45 - 23 - 4
Westerduiven H14 - 06 - 52 - 2
Twente H12 - 32 - 4
Soest H11 - 34 - 2
Roden H19 - 18 - 1
PW H12 - 36 - 3
Nijkerk H14 - 16 - 01 - 1
Graspiepers H11 - 44 - 34 - 4
Flevoland H12 - 47 - 5
Drienerlo H10 - 31 - 16 - 1
Arnhem H15 - 56 - 11 - 0
Ares H13 - 63 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Noord-Oost".