Heren 1
6e in poule Landelijk - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 14 april
5
Zutphen H1
2
Dash H1
2
Barneveld H1
1
Doetinchem H1
3
Drienerlo H1
1
Ares H1
5
Buitenhout H1
3
Flevoland H1
1
Nijkerk H1
4
Twente H1
Zondag 7 april
3
Doetinchem H1
1
Drienerlo H1
3
Dash H1
2
Barneveld H1
4
Twente H1
4
Zutphen H1
2
Flevoland H1
0
Nijkerk H1
3
Westerduiven H1
2
Buitenhout H1
Vrijdag 5 april
3
Ares H1
5
Westerduiven H1
Zondag 24 maart
1
Zutphen H1
2
Flevoland H1
3
Barneveld H1
4
Twente H1
2
Drienerlo H1
3
Dash H1
1
Ares H1
2
Westerduiven H1
2
Nijkerk H1
3
Buitenhout H1
Wedstrijdschema
Westerduiven H1
H1
Uit
21-04-2024
14:45
Veld 3 (1/4) (Zandveld)
Nr. 1156034
Locatie: Westsingel, Duiven
H1
Twente H1
Thuis
26-05-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1156038
Dash H1
H1
Uit
02-06-2024
14:45
Stick-together veld (Semiveld)
Nr. 1156045
Locatie: Sportpark 'De Kalkwijck', Hoogezand
H1
Doetinchem H1
Thuis
09-06-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1156049
Ares H1
H1
Uit
16-06-2024
14:45
Emotion veld 2 (Waterveld)
Nr. 1156056
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', Apeldoorn
Poule stand (6e in poule Landelijk - D)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westerduiven H1 | 15 | 11 | 2 | 2 | 55 | 37 | 0 | 35 |
2. | Buitenhout H1 | 16 | 9 | 3 | 4 | 50 | 29 | 0 | 30 |
3. | Ares H1 | 15 | 7 | 5 | 3 | 43 | 37 | 0 | 26 |
4. | Barneveld H1 | 16 | 7 | 1 | 8 | 42 | 48 | 0 | 22 |
5. | Twente H1 | 15 | 5 | 7 | 3 | 43 | 40 | 0 | 22 |
6. | Flevoland H1 | 15 | 6 | 3 | 6 | 39 | 35 | 0 | 21 |
7. | Dash H1 | 15 | 6 | 1 | 8 | 32 | 40 | 0 | 19 |
8. | Nijkerk H1 | 16 | 6 | 1 | 9 | 41 | 50 | 0 | 19 |
9. | Zutphen H1 | 16 | 5 | 2 | 9 | 40 | 43 | 0 | 17 |
10. | Doetinchem H1 | 15 | 4 | 3 | 8 | 28 | 42 | 0 | 15 |
11. | Drienerlo H1 | 16 | 4 | 2 | 10 | 27 | 39 | 0 | 14 |
Spelers (17)
Wouter
Rense
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
20:30
-
21:45
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Jan
vr
20:30
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Matthijs
Team resultaten
Buite | Zutph | Weste | Twent | Nijke | Flevo | Drien | Doeti | Dash | Barne | Ares | |
Buitenhout H1 | 2 - 5 | 7 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 5 - 3 | 4 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | |||
Zutphen H1 | 1 - 5 | 4 - 5 | 4 - 1 | 3 - 3 | 1 - 2 | 3 - 1 | 5 - 2 | 2 - 4 | |||
Westerduiven H1 | 3 - 2 | 4 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 5 - 2 | ||||
Twente H1 | 4 - 4 | 3 - 3 | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 3 | 6 - 2 | 4 - 2 | 2 - 2 | |||
Nijkerk H1 | 2 - 3 | 3 - 2 | 4 - 3 | 1 - 4 | 5 - 4 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 4 | 4 - 7 | ||
Flevoland H1 | 2 - 4 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 7 - 3 | 2 - 2 | |||
Drienerlo H1 | 1 - 5 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | ||||
Doetinchem H1 | 2 - 3 | 1 - 4 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 4 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
Dash H1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 4 - 1 | 1 - 2 | 4 - 4 | 3 - 2 | 2 - 3 | ||||
Barneveld H1 | 1 - 0 | 2 - 7 | 3 - 4 | 6 - 5 | 5 - 2 | 1 - 4 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | ||
Ares H1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 3 - 3 | 3 - 2 | 5 - 3 | 4 - 2 |