Heren 1

10e in poule Heren senioren 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Soest H1
H1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 515850
Locatie: Sportpark Bosstraat, SOEST
H1
Graspiepers H1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 515858
Drienerlo H1
H1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 515862
Locatie: Sportcentrum UT, ENSCHEDE
H1
Westerduiven H1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 515868
Zutphen H1
H1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 515878
Locatie: Zuidveen, ZUTPHEN
H1
PW H1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 515879
Ares H1
H1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 515885
Locatie: Sportpark 'Nagelpoel', APELDOORN
H1
Twente H1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 515891
Roden H1
H1
Uit
22-05-2022 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 515900
Locatie: Gem. Sportpark, RODEN
Arnhem H1
H1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 515903
Locatie: Sportp. Beekhuizen, VELP GLD
H1
Nijkerk H1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 515910

Poule stand (10e in poule Heren senioren 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roden H1111100679033
2.Ares H1117133525022
3.Drienerlo H1116233725020
4.Nijkerk H1115333422018
5.Arnhem H1114433328016
6.Zutphen H1115063337015
7.Soest H1115063238015
8.Westerduiven H1114253039014
9.Twente H1114162848013
10.Flevoland H111236283809
11.PW H111317213937
12.Graspiepers H111119194904

Spelers (15)

Team resultaten

ZutphWesteTwentSoestRodenPW H1NijkeGraspFlevoDrienArnheAres
Zutphen H14 - 51 - 45 - 24 - 23 - 4
Westerduiven H14 - 06 - 53 - 32 - 23 - 50 - 1
Twente H12 - 38 - 33 - 11 - 42 - 4
Soest H13 - 20 - 40 - 41 - 34 - 22 - 4
Roden H19 - 110 - 08 - 16 - 010 - 1
PW H12 - 32 - 31 - 66 - 31 - 0
Nijkerk H14 - 19 - 03 - 06 - 04 - 41 - 1
Graspiepers H11 - 23 - 41 - 41 - 24 - 34 - 4
Flevoland H12 - 43 - 40 - 47 - 52 - 11 - 1
Drienerlo H15 - 00 - 31 - 16 - 14 - 44 - 3
Arnhem H16 - 45 - 52 - 36 - 11 - 0
Ares H15 - 33 - 6 - 4 - 04 - 1