Heren 2

4e in poule Heren senioren reserve Reserve 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
2
Salland H1
2
Dalfsen H1
1
Zutphen H2-O
2
Flevoland H2
5
Meeuwen H1
1
HCHN H2
Zondag 3 oktober
3
Zutphen H2-O
2
HCHN H1
1
Flevoland H2
5
Dalfsen H1
1
Twello H1
4
Meeuwen H1
Zondag 26 september
1
HCHN H1
2
Flevoland H2
6
Dalfsen H1
0
HCHN H2
11
Meeuwen H1
1
Zutphen H2-O
4
Salland H1
0
Twello H1

Wedstrijdschema

Salland H1
H2
Uit
31-10-2021 13:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 554138
Locatie: Sportp. 'Ramele', RAALTE
H2
H1
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 554139
H2
Meeuwen H1
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 554143
HCHN H2
H2
Uit
21-11-2021 14:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 554148
Locatie: Sportpark Gagelman, NIJVERDAL
H2
HCHN H1
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 554151
Dalfsen H1
H2
Uit
13-03-2022 12:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 554155
Locatie: Sportp. Gerner Es, DALFSEN
H2
Zutphen H2
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 554160
H2
Salland H1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 554162
H1
H2
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 554170
Locatie: Rabohockeypark, TWELLO
Meeuwen H1
H2
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 554173
Locatie: Sportpark ‘De Boskamp’, EMMELOORD
H2
HCHN H2
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 554175
HCHN H1
H2
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 554180
Locatie: Sportpark Gagelman, NIJVERDAL
H2
Dalfsen H1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 554183
Zutphen H2
H2
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 554191
Locatie: Zuidveen, ZUTPHEN
Salland H1
H2
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 554195
Locatie: Sportp. 'Ramele', RAALTE
H2
H1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 554193

Poule stand (4e in poule Heren senioren reserve Reserve 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meeuwen H15500244015
2.Dalfsen H15410305013
3.Salland H15410196013
4.Flevoland H2520371206
5.HCHN H2520371706
6.HCHN H1510461103
7.Zutphen H2-O510483003
8.Twello H1500542000

Spelers (13)

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 3 (Zandveld) (CD)
zelf
vr
20:45
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (AB)
zelf
Volledig schema

Team resultaten

HCHN TwellMeeuwFlevoZutphSallaHCHN Dalfs
HCHN H2
Twello H11 - 4
Meeuwen H15 - 13 - 111 - 1
Flevoland H21 - 21 - 5
Zutphen H2-O1 - 22 - 53 - 2
Salland H14 - 02 - 2
HCHN H11 - 2
Dalfsen H16 - 0