Heren A

7e in poule Heren Veteranen 1e klasse 35+ B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
6
Flevoland H35A
0
Ede H35A
2
Beuningen H35A
1
Oosterbeek H35B
2
Overbetuwe H35A
0
Upward H35D
1
Upward H35C
2
Arnhem H35B
8
Apeldoorn H35C
1
Wageningen H35B
4
Mezen H35B
0
Westerduiven H35A
Zondag 12 september
4
Wageningen H35B
3
Flevoland H35A
1
Arnhem H35B
1
Ede H35A
0
Westerduiven H35A
7
Apeldoorn H35C
2
Oosterbeek H35B
2
Overbetuwe H35A
0
Upward H35D
6
Mezen H35B
Zondag 5 september
4
Mezen H35B
3
Oosterbeek H35B
0
Ede H35A
4
Wageningen H35B

Wedstrijdschema

Arnhem H35B
H35A
Uit
26-09-2021 14:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 545426
Locatie: Sportp. Beekhuizen, VELP GLD
Apeldoorn H35C
H35A
Uit
03-10-2021 13:00
veld 2 (Semiveld)
Nr. 545432
Locatie: Sportpark Orderbos, APELDOORN
H35A
Mezen H35B
Thuis
10-10-2021 12:45
Veld: KG2
Nr. 545439
overbetuwe H35A
H35A
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 545447
Locatie: Sportpark de Pas, ELST GLD
H35A
Beuningen H35A
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 545454
Upward H35C
H35A
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 545459
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', ARNHEM
H35A
Oosterbeek H35B
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 545464
Upward H35D
H35A
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 545473
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', ARNHEM
Westerduiven H35A
H35A
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 545477
Locatie: Westsingel, DUIVEN
H35A
Wageningen H35B
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 545482
Ede H35A
H35A
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 545488
Locatie: Sportpark 'De Bosrand', EDE GLD
H35A
Arnhem H35B
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 545494
H35A
Apeldoorn H35C
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 545499
Mezen H35B
H35A
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 545505
Locatie: Sportpark Parkweg, HARDERWIJK
H35A
overbetuwe H35A
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 545514
Beuningen H35A
H35A
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 545516
Locatie: Sportpark 'den Alst', EWIJK
H35A
Upward H35C
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 545539
Oosterbeek H35B
H35A
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 545527
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', OOSTERBEEK
H35A
Upward H35D
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 545535

Poule stand (7e in poule Heren Veteranen 1e klasse 35+ B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen H35B330014309
2.Arnhem H35B32108207
3.Overbetuwe H35A32106207
4.Apeldoorn H35C220015106
5.Wageningen H35B320191106
6.Beuningen H35A32013606
7.Flevoland H35A21019403
8.Oosterbeek H35B30126801
9.Ede H35A301211101
10.Upward H35C30031500
11.Upward H35D20020800
12.Westerduiven H35A200201100

Spelers (14)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
zelf
Volledig schema

Team resultaten

OverbApeldWesteWagenUpwarUpwarOosteMezenFlevoEde HBeuniArnhe
Overbetuwe H35A2 - 0
Apeldoorn H35C8 - 1
Westerduiven H35A0 - 7
Wageningen H35B4 - 3
Upward H35D0 - 6
Upward H35C1 - 2
Oosterbeek H35B2 - 2
Mezen H35B4 - 04 - 3
Flevoland H35A6 - 0
Ede H35A0 - 4
Beuningen H35A2 - 1
Arnhem H35B1 - 1