Heren A

7e in poule Heren Veteranen 1e klasse 35+ B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
8
Apeldoorn H35C
0
Upward H35D
Zondag 10 oktober
1
Upward H35D
1
Oosterbeek H35B
1
Flevoland H35A
4
Mezen H35B
2
Wageningen H35B
5
Beuningen H35A
1
Westerduiven H35A
2
Upward H35C
2
Ede H35A
3
Overbetuwe H35A
Zondag 3 oktober
0
Upward H35C
2
Upward H35D
10
Apeldoorn H35C
0
Flevoland H35A
1
Oosterbeek H35B
1
Arnhem H35B
2
Mezen H35B
0
Ede H35A
2
Beuningen H35A
2
Westerduiven H35A
2
Overbetuwe H35A
4
Wageningen H35B
Donderdag 30 september
6
Flevoland H35A
3
Westerduiven H35A
Zondag 26 september
3
Arnhem H35B
1
Flevoland H35A
2
Wageningen H35B
5
Mezen H35B
1
Upward H35D
1
Beuningen H35A
4
Westerduiven H35A
4
Overbetuwe H35A
3
Oosterbeek H35B
1
Upward H35C

Wedstrijdschema

overbetuwe H35A
H35A
Uit
31-10-2021 11:45
Kg3 (Semiveld)
Nr. 545447
Locatie: Sportpark de Pas, ELST GLD
H35A
Beuningen H35A
Thuis
07-11-2021 00:00
Nr. 545454
Upward H35C
H35A
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 545459
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', ARNHEM
H35A
Oosterbeek H35B
Thuis
21-11-2021 00:00
Nr. 545464
Upward H35D
H35A
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 545473
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', ARNHEM
Westerduiven H35A
H35A
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 545477
Locatie: Westsingel, DUIVEN
H35A
Wageningen H35B
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 545482
Ede H35A
H35A
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 545488
Locatie: Sportpark 'De Bosrand', EDE GLD
H35A
Arnhem H35B
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 545494
H35A
Apeldoorn H35C
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 545499
Mezen H35B
H35A
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 545505
Locatie: Sportpark Parkweg, HARDERWIJK
H35A
overbetuwe H35A
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 545514
Beuningen H35A
H35A
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 545516
Locatie: Sportpark 'den Alst', EWIJK
H35A
Upward H35C
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 545539
Oosterbeek H35B
H35A
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 545527
Locatie: Sportpark 'De Bilderberg', OOSTERBEEK
H35A
Upward H35D
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 545535

Poule stand (7e in poule Heren Veteranen 1e klasse 35+ B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn H35C6600423018
2.Mezen H35B6600256018
3.Arnhem H35B63211410011
4.Overbetuwe H35A63211512011
5.Beuningen H35A63211111011
6.Wageningen H35B6303172309
7.Flevoland H35A6204172406
8.Oosterbeek H35B6132111106
9.Upward H35D612341805
10.Upward H35C610541103
11.Westerduiven H35A6024102502
12.Ede H35A601531901

Spelers (15)

Trainingen

do
20:30
-
22:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
zelf
Volledig schema

Team resultaten

OverbApeldWesteWagenUpwarUpwarOosteMezenFlevoEde HBeuniArnhe
Overbetuwe H35A2 - 42 - 0
Apeldoorn H35C8 - 18 - 010 - 0
Westerduiven H35A4 - 40 - 71 - 2
Wageningen H35B2 - 54 - 32 - 5
Upward H35D1 - 10 - 61 - 1
Upward H35C0 - 21 - 2
Oosterbeek H35B2 - 23 - 11 - 1
Mezen H35B4 - 04 - 32 - 0
Flevoland H35A6 - 31 - 46 - 0
Ede H35A2 - 30 - 4
Beuningen H35A2 - 22 - 1
Arnhem H35B3 - 11 - 1