Jongens A1

4e in poule Jongens A regulier 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Epse JA1
JA1
Uit
07-03-2020 17:20
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 303036
JA1
Meppel JA1
Thuis
14-03-2020 12:15
Veld: KG1
Nr. 303038
Scheidsrechters: Dennis Teuben, Igor Versluis
JA1
Bully JA1
Thuis
21-03-2020 12:30
Veld: KG3
Nr. 303043
EHV JA1
JA1
Uit
28-03-2020 14:00
3 KG water (Waterveld)
Nr. 303047
JA1
Twente JA1
Thuis
04-04-2020 12:15
Veld: KG1
Nr. 303051
Lochem JA1
JA1
Uit
18-04-2020
Nr. 303056
Zwolle JA2
JA1
Uit
09-05-2020
Nr. 308722
JA1
Epse JA1
Thuis
16-05-2020
Nr. 308723
Meppel JA1
JA1
Uit
06-06-2020 15:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 308732

Poule stand (4e in poule Jongens A regulier 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bully JA15500193015
2.Twente JA15410347013
3.Lochem JA1523011809
4.Flevoland JA1521281407
5.Meppel JA15203113106
6.Zwolle JA25104121503
7.Gorssel/Epse JA1510492103
8.EHV JA1501471201

Spelers (15)

Trainingen

di
20:00
-
21:15
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Chris
vr
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Martijn H
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 4 april
11:15 – 14:00
Kantinedienst 2 door: Jongens A1

Team resultaten

GorssZwollMeppeEHV JTwentLocheFlevoBully
Gorssel/Epse JA12 - 9
Zwolle JA21 - 4
Meppel JA13 - 24 - 3
EHV JA11 - 21 - 10 - 2
Twente JA14 - 112 - 27 - 0
Lochem JA13 - 23 - 12 - 2
Flevoland JA12 - 13 - 22 - 2
Bully JA16 - 02 - 1