Jongens A1

4e in poule Jongens A regulier 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 30 november
12
Twente JA1
2
Meppel JA1
3
Lochem JA1
2
Gorssel/Epse JA1
0
EHV JA1
2
Bully JA1
2
Flevoland JA1
1
Zwolle JA2
Zaterdag 23 november
2
Gorssel/Epse JA1
9
Twente JA1
4
Meppel JA1
3
EHV JA1
2
Flevoland JA1
2
Lochem JA1
1
Zwolle JA2
4
Bully JA1
Zaterdag 16 november
7
Twente JA1
0
Flevoland JA1
6
Bully JA1
0
Meppel JA1
3
Lochem JA1
1
Zwolle JA2
1
EHV JA1
2
Gorssel/Epse JA1

Wedstrijdschema

Epse JA1
JA1
Uit
07-03-2020
Nr. 303036
JA1
Meppel JA1
Thuis
14-03-2020
Nr. 303038
JA1
Bully JA1
Thuis
21-03-2020
Nr. 303043
EHV JA1
JA1
Uit
28-03-2020
Nr. 303047
JA1
Twente JA1
Thuis
04-04-2020
Nr. 303051
Lochem JA1
JA1
Uit
18-04-2020
Nr. 303056
Zwolle JA2
JA1
Uit
09-05-2020
Nr. 308722
JA1
Epse JA1
Thuis
16-05-2020
Nr. 308723
Meppel JA1
JA1
Uit
06-06-2020
Nr. 308732

Poule stand (4e in poule Jongens A regulier 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bully JA15500193015
2.Twente JA15410347013
3.Lochem JA1523011809
4.Flevoland JA1521281407
5.Meppel JA15203113106
6.Zwolle JA25104121503
7.Gorssel/Epse JA1510492103
8.EHV JA1501471201

Spelers (15)

Trainingen

di
20:00
-
21:15
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Chris
vr
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Martijn H
Volledig schema

Team resultaten

GorssZwollMeppeEHV JTwentLocheFlevoBully
Gorssel/Epse JA12 - 9
Zwolle JA21 - 4
Meppel JA13 - 24 - 3
EHV JA11 - 21 - 10 - 2
Twente JA14 - 112 - 27 - 0
Lochem JA13 - 23 - 12 - 2
Flevoland JA12 - 13 - 22 - 2
Bully JA16 - 02 - 1