Jongens A2

4e in poule Jongens A voorcompetitie 4e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 12 oktober
0
Flevoland JA2
4
Salland JA1
4
Twente JA3
2
Ares JA2
Zaterdag 5 oktober
4
Zutphen JA2
0
Ares JA2
Zaterdag 28 september
2
Ares JA2
6
Salland JA1
2
Twente JA3
1
Flevoland JA2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Jongens A voorcompetitie 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zutphen JA25410145013
2.Salland JA15401214012
3.Twente JA3521271207
4.Flevoland JA25203131306
5.HCHN JA2512291105
6.Ares JA2500562500

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

TwentHCHN Ares ZutphSallaFlevo
Twente JA34 - 22 - 1
HCHN JA21 - 1
Ares JA20 - 62 - 62 - 5
Zutphen JA23 - 04 - 02 - 1
Salland JA1
Flevoland JA23 - 40 - 4