Jongens B1
2e in poule Oost Nederland - A
2e in poule Oost Nederland - A
3e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
5
Flevoland JO16-1
2
Mezen JO16-2
1
Apeldoorn JO16-3
0
Ares JO16-2
Zaterdag 13 april
3
Ares JO16-2
2
Flevoland JO16-1
Wedstrijdschema
Zwolle JO16-3
JO16-1
Uit
01-06-2024
16:05
Dommerholt(veld 2) (Waterveld)
Nr. 1320541
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
JO16-1
Apeldoorn JO16-3
Thuis
08-06-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1320542
Scheidsrechters: Herry Ester, Pascal de Munnik
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ares JO16-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 26 | 9 | 0 | 13 |
2. | Flevoland JO16-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 24 | 15 | 0 | 10 |
3. | Apeldoorn JO16-3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 12 | 0 | 8 |
4. | Zwolle JO16-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 20 | 7 | 0 | 6 |
5. | Mezen JO16-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 45 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Dalfsen JO16-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 34 | 3 | 0 | 12 |
2. | Flevoland JO16-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 9 | 0 | 9 |
3. | Ommen JO16-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 17 | 16 | 0 | 6 |
4. | Zwolle JO16-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 14 | 0 | 3 |
5. | Mezen JO16-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 34 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Apeldoorn JO16-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 7 | 0 | 12 |
2. | Dalfsen JO16-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 21 | 9 | 0 | 9 |
3. | Flevoland JO16-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 12 | 0 | 9 |
4. | Kampen JO16-1-mix | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 27 | 0 | 0 |
Spelers (15)
Jasper
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Bas
vr
18:00
-
19:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Mees
Overige activiteiten
Zaterdag 8 juni
13:30 – 00:00
Kantinedienst 3: Flevoland JO16-1
Team resultaten
Zwoll | Mezen | Flevo | Ares | Apeld | |
Zwolle JO16-3 | 15 - 1 | ||||
Mezen JO16-2 | 1 - 9 | 0 - 12 | |||
Flevoland JO16-1 | 1 - 0 | 5 - 2 | 3 - 5 | ||
Ares JO16-2 | 4 - 1 | 3 - 2 | 2 - 2 | ||
Apeldoorn JO16-3 | 1 - 4 | 4 - 2 | 4 - 4 | 1 - 0 |
Dalfs | Zwoll | Ommen | Mezen | Flevo | |
Dalfsen JO16-1 | 7 - 3 | 14 - 0 | |||
Zwolle JO16-3 | 0 - 7 | 2 - 4 | |||
Ommen JO16-1 | 8 - 3 | ||||
Mezen JO16-2 | 0 - 3 | 0 - 9 | |||
Flevoland JO16-1 | 0 - 6 | 3 - 1 | 4 - 2 |
Kampe | Dalfs | Flevo | Apeld | |
Kampen JO16-1-mix | 1 - 5 | 1 - 2 | ||
Dalfsen JO16-1 | 8 - 1 | 2 - 3 | 4 - 1 | |
Flevoland JO16-1 | 5 - 0 | 3 - 2 | 0 - 5 | |
Apeldoorn JO16-2 | 7 - 0 | 3 - 2 |