Jongens D1

5e in poule Jongens D najaarscompetitie 3e klasse B
3e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

JD1
Dieren
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 429718
AFGELAST,
Apeldoorn
JD1
Uit
13-06-2020 08:45
Nr. 433034
AFGELAST,
Apeldoorn
JD1
Uit
13-06-2020
Nr. 429720
AFGELAST,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommen JD15401257012
2.Ares JD25401177012
3.Apeldoorn JD4430117809
4.Zwolle JD45203151506
5.Flevoland JD1410331103
6.Zutphen JD2500553400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Twello JD16420228014
2.Zwolle JD564021313012
3.Flevoland JD16204111206
4.Zutphen JD26024112402

Spelers (12)

Trainingen

ma
16:45
-
18:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin en Wouter
Volledig schema

Team resultaten

OmmenZwollApeldZutphAres Flevo
Ommen JD16 - 04 - 312 - 0
Zwolle JD41 - 22 - 6
Apeldoorn JD49 - 2
Zutphen JD21 - 71 - 4
Ares JD23 - 13 - 0
Flevoland JD11 - 20 - 5
ZwollTwellZutphFlevo
Zwolle JD50 - 4
Twello JD16 - 12 - 23 - 0
Zutphen JD20 - 34 - 40 - 5
Flevoland JD10 - 11 - 34 - 3