Jongens D1

5e in poule Jongens D najaarscompetitie 3e klasse B
3e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

JD1
EHV JD2
Thuis
07-03-2020 09:30
Veld: KG3
Nr. 428670
Zwolle JD4
JD1
Uit
14-03-2020 14:15
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 429698
JD1
Goor JD1
Thuis
21-03-2020 10:45
Veld: KG1
Nr. 429700
Dieren JD1
JD1
Uit
28-03-2020 10:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 429704
JD1
Apeldoorn
Thuis
04-04-2020 09:30
Nr. 429706
JD1
Apeldoorn JD3
Thuis
04-04-2020 09:30
Veld: KG3
Nr. 433029
EHV JD2
JD1
Uit
18-04-2020
Nr. 429708
JD1
Zwolle JD4
Thuis
09-05-2020
Nr. 429713
Goor JD1
JD1
Uit
16-05-2020 12:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 429716
JD1
Dieren JD1
Thuis
06-06-2020
Nr. 429718
Apeldoorn
JD1
Uit
13-06-2020
Nr. 429720
Apeldoorn JD3
JD1
Uit
13-06-2020
Nr. 433034

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Jongens D Lente 3e klasse B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommen JD15401257012
2.Ares JD25401177012
3.Apeldoorn JD4430117809
4.Zwolle JD45203151506
5.Flevoland JD1410331103
6.Zutphen JD2500553400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Twello JD16420228014
2.Zwolle JD564021313012
3.Flevoland JD16204111206
4.Zutphen JD26024112402

Spelers (12)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
do
18:45
-
20:00
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Bas
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 21 maart
08:30 – 11:15
Kantinedienst 1 door: Jongens D1

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Jongens D Lente 3e klasse B".

OmmenZwollApeldZutphAres Flevo
Ommen JD16 - 04 - 312 - 0
Zwolle JD41 - 22 - 6
Apeldoorn JD49 - 2
Zutphen JD21 - 71 - 4
Ares JD23 - 13 - 0
Flevoland JD11 - 20 - 5
ZwollTwellZutphFlevo
Zwolle JD50 - 4
Twello JD16 - 12 - 23 - 0
Zutphen JD20 - 34 - 40 - 5
Flevoland JD10 - 11 - 34 - 3