Jongens D1

5e in poule Jongens D najaarscompetitie 3e klasse B
3e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
0
Flevoland JD1
5
Zwolle JD4
12
Ommen JD1
0
Zutphen JD2
Zaterdag 9 november
3
Ares JD2
0
Flevoland JD1
1
Zutphen JD2
7
Zwolle JD4
4
Ommen JD1
3
Apeldoorn JD4
Zaterdag 2 november
1
Flevoland JD1
2
Ommen JD1
9
Apeldoorn JD4
2
Zutphen JD2
2
Zwolle JD4
6
Ares JD2

Wedstrijdschema

JD1
Zutphen JD2
Thuis
23-11-2019 10:30
Veld: KG3
Nr. 305112
Scheidsrechters: Stijn Schreuel, Sebas van Grieken
Apeldoorn JD4
JD1
Uit
30-11-2019 11:40
veld 4 (Zandveld)
Nr. 305113

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommen JD1330018409
2.Apeldoorn JD4320115706
3.Zwolle JD4320114706
4.Ares JD2320110506
5.Flevoland JD1300311000
6.Zutphen JD2300332800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Twello JD16420228014
2.Zwolle JD564021313012
3.Flevoland JD16204111206
4.Zutphen JD26024112402

Spelers (12)

Trainingen

ma
17:30
-
18:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Wouter / Max
do
18:45
-
20:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Bas
Volledig schema

Team resultaten

OmmenZwollApeldZutphAres Flevo
Ommen JD14 - 312 - 0
Zwolle JD42 - 6
Apeldoorn JD49 - 2
Zutphen JD21 - 7
Ares JD23 - 0
Flevoland JD11 - 20 - 5
ZwollTwellZutphFlevo
Zwolle JD50 - 4
Twello JD16 - 12 - 23 - 0
Zutphen JD20 - 34 - 40 - 5
Flevoland JD10 - 11 - 34 - 3