Jongens D1

5e in poule Jongens D najaarscompetitie 3e klasse B
3e in poule Jongens D voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 30 november
6
Ommen JD1
0
Zwolle JD4
1
Zutphen JD2
4
Ares JD2
Zaterdag 23 november
1
Zwolle JD4
2
Apeldoorn JD4
3
Ares JD2
1
Ommen JD1
Zaterdag 16 november
0
Flevoland JD1
5
Zwolle JD4
12
Ommen JD1
0
Zutphen JD2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ommen JD15401257012
2.Ares JD25401177012
3.Apeldoorn JD4430117809
4.Zwolle JD45203151506
5.Flevoland JD1410331103
6.Zutphen JD2500553400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Twello JD16420228014
2.Zwolle JD564021313012
3.Flevoland JD16204111206
4.Zutphen JD26024112402

Spelers (12)

Trainingen

ma
17:30
-
18:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Wouter / Max
do
18:45
-
20:00
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Bas
Volledig schema

Team resultaten

OmmenZwollApeldZutphAres Flevo
Ommen JD16 - 04 - 312 - 0
Zwolle JD41 - 22 - 6
Apeldoorn JD49 - 2
Zutphen JD21 - 71 - 4
Ares JD23 - 13 - 0
Flevoland JD11 - 20 - 5
ZwollTwellZutphFlevo
Zwolle JD50 - 4
Twello JD16 - 12 - 23 - 0
Zutphen JD20 - 34 - 40 - 5
Flevoland JD10 - 11 - 34 - 3