Meisjes A1

3e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Ares
MA1
Uit
06-06-2020 13:40
Veld 1 Vosveld (Waterveld)
Nr. 307795
AFGELAST,

Poule stand (3e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meppel MA15401176012
2.Mezen MA15311149010
3.Flevoland MA15302121109
4.Lochem MA15203211506
5.HCHN MA15203111506
6.Zwolle MA3501472601

Spelers (15)

Trainingen

vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (ABCD)
Edwin en Marc
Volledig schema

Team resultaten

ZwollMeppeMezenLocheHCHN Flevo
Zwolle MA30 - 52 - 6
Meppel MA13 - 03 - 0
Mezen MA12 - 24 - 2
Lochem MA110 - 25 - 32 - 3
HCHN MA10 - 43 - 21 - 4
Flevoland MA13 - 1