Meisjes A1

4e in poule Meisjes A regulier 2e klasse C
3e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
3
Mezen MA1
1
Goor MA1
4
Ares MA1
3
Ommen MA1
3
Kampen MA1
2
HCHN MA1
Dinsdag 12 november
3
Flevoland MA1
1
Lochem MA1
Zaterdag 9 november
0
Goor MA1
3
Kampen MA1
4
Lochem MA1
1
Ommen MA1
5
HCHN MA1
1
Ares MA1
1
Flevoland MA1
2
Mezen MA1
Zaterdag 2 november
2
Ares MA1
1
Goor MA1
2
Kampen MA1
3
Flevoland MA1
1
Mezen MA1
0
Lochem MA1
3
Ommen MA1
6
HCHN MA1

Wedstrijdschema

Goor MA1
MA1
Uit
23-11-2019 15:20
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 293633
MA1
HCHN MA1
Thuis
30-11-2019 14:15
Veld: KG2
Nr. 293638
Ommen MA1
MA1
Uit
07-03-2020
Nr. 293643
MA1
Ares MA1
Thuis
14-03-2020
Nr. 293645
MA1
Kampen MA1
Thuis
21-03-2020
Nr. 293649
Mezen MA1
MA1
Uit
28-03-2020
Nr. 293655
Lochem MA1
MA1
Uit
04-04-2020
Nr. 293658
MA1
Goor MA1
Thuis
18-04-2020
Nr. 293661
HCHN MA1
MA1
Uit
09-05-2020
Nr. 307789
MA1
Ommen MA1
Thuis
16-05-2020
Nr. 307792
Ares MA1
MA1
Uit
06-06-2020
Nr. 307795

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen MA133006209
2.HCHN MA1320113706
3.Kampen MA132018506
4.Flevoland MA132017506
5.Ares MA132017906
6.Lochem MA131025503
7.Goor MA130032800
8.Ommen MA1300371400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meppel MA15401176012
2.Mezen MA15311149010
3.Flevoland MA15302121109
4.Lochem MA15203211506
5.HCHN MA15203111506
6.Zwolle MA3501472601

Spelers (15)

Trainingen

di
20:00
-
21:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Marc / Thijs
vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Peter
Volledig schema

Team resultaten

OmmenKampeMezenLocheHCHN Goor FlevoAres
Ommen MA13 - 6
Kampen MA13 - 22 - 3
Mezen MA11 - 03 - 1
Lochem MA14 - 1
HCHN MA15 - 1
Goor MA10 - 3
Flevoland MA11 - 23 - 1
Ares MA14 - 32 - 1
ZwollMeppeMezenLocheHCHN Flevo
Zwolle MA30 - 52 - 6
Meppel MA13 - 03 - 0
Mezen MA12 - 24 - 2
Lochem MA110 - 25 - 32 - 3
HCHN MA10 - 43 - 21 - 4
Flevoland MA13 - 1