Meisjes A1

3e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
0
HCHN MA1
4
Mezen MA1
5
Lochem MA1
3
Meppel MA1
3
Flevoland MA1
1
Zwolle MA3
Zaterdag 28 september
3
Meppel MA1
0
Flevoland MA1
4
Mezen MA1
2
Lochem MA1
2
Zwolle MA3
6
HCHN MA1
Zaterdag 21 september
1
HCHN MA1
4
Flevoland MA1
3
Meppel MA1
0
Mezen MA1
10
Lochem MA1
2
Zwolle MA3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meppel MA15401176012
2.Mezen MA15311149010
3.Flevoland MA15302121109
4.Lochem MA15203211506
5.HCHN MA15203111506
6.Zwolle MA3501472601

Spelers (16)

Trainingen

di
20:00
-
21:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Marc / Thijs
vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Peter
Volledig schema

Team resultaten

ZwollMeppeMezenLocheHCHN Flevo
Zwolle MA30 - 52 - 6
Meppel MA13 - 03 - 0
Mezen MA12 - 24 - 2
Lochem MA110 - 25 - 32 - 3
HCHN MA10 - 43 - 21 - 4
Flevoland MA13 - 1