Meisjes A1

5e in poule Meisjes A regulier 2e klasse C
3e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 30 november
2
Goor MA1
4
Lochem MA1
3
Mezen MA1
0
Ommen MA1
4
Flevoland MA1
2
HCHN MA1
Zaterdag 23 november
3
Lochem MA1
1
Ares MA1
4
HCHN MA1
1
Mezen MA1
3
Goor MA1
0
Flevoland MA1
2
Ommen MA1
3
Kampen MA1
Zaterdag 16 november
3
Mezen MA1
1
Goor MA1
4
Ares MA1
3
Ommen MA1
3
Kampen MA1
2
HCHN MA1
Dinsdag 12 november
3
Flevoland MA1
1
Lochem MA1

Wedstrijdschema

Ommen MA1
MA1
Uit
07-03-2020
Nr. 293643
MA1
Ares MA1
Thuis
14-03-2020
Nr. 293645
MA1
Kampen MA1
Thuis
21-03-2020
Nr. 293649
Mezen MA1
MA1
Uit
28-03-2020
Nr. 293655
Lochem MA1
MA1
Uit
04-04-2020
Nr. 293658
MA1
Goor MA1
Thuis
18-04-2020
Nr. 293661
HCHN MA1
MA1
Uit
09-05-2020
Nr. 307789
MA1
Ommen MA1
Thuis
16-05-2020
Nr. 307792
Ares MA1
MA1
Uit
06-06-2020
Nr. 307795

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mezen MA15401106012
2.HCHN MA15302191209
3.Lochem MA1530212809
4.Kampen MA1430111709
5.Flevoland MA15302111009
6.Ares MA1420281206
7.Goor MA1510471203
8.Ommen MA1500592000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meppel MA15401176012
2.Mezen MA15311149010
3.Flevoland MA15302121109
4.Lochem MA15203211506
5.HCHN MA15203111506
6.Zwolle MA3501472601

Spelers (15)

Trainingen

di
20:00
-
21:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Marc / Thijs
vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Peter
Volledig schema

Team resultaten

OmmenKampeMezenLocheHCHN Goor FlevoAres
Ommen MA12 - 33 - 6
Kampen MA13 - 22 - 3
Mezen MA13 - 01 - 03 - 1
Lochem MA14 - 13 - 1
HCHN MA14 - 15 - 1
Goor MA10 - 32 - 43 - 0
Flevoland MA11 - 23 - 14 - 2
Ares MA14 - 32 - 1
ZwollMeppeMezenLocheHCHN Flevo
Zwolle MA30 - 52 - 6
Meppel MA13 - 03 - 0
Mezen MA12 - 24 - 2
Lochem MA110 - 25 - 32 - 3
HCHN MA10 - 43 - 21 - 4
Flevoland MA13 - 1