Meisjes A1
7e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Maandag 25 maart
0
PW MO18-1
4
Apeldoorn MO18-2
Zaterdag 23 maart
5
Deventer MO18-1
0
PW MO18-1
1
Apeldoorn MO18-2
2
Flevoland MO18-1
2
Twente MO18-2
1
Zwolle MO18-2
5
Zutphen MO18-1
1
Lochem MO18-1
Zaterdag 16 maart
1
Zwolle MO18-2
1
Deventer MO18-1
0
Flevoland MO18-1
3
Zutphen MO18-1
3
Lochem MO18-1
1
Twente MO18-2
Zaterdag 9 maart
3
Zwolle MO18-2
3
Apeldoorn MO18-2
4
Lochem MO18-1
1
Flevoland MO18-1
3
Twente MO18-2
3
Deventer MO18-1
0
PW MO18-1
5
Zutphen MO18-1
Donderdag 7 maart
5
Zutphen MO18-1
1
Flevoland MO18-1
Zaterdag 2 maart
1
Deventer MO18-1
4
Lochem MO18-1
3
Zutphen MO18-1
1
Zwolle MO18-2
1
Flevoland MO18-1
1
PW MO18-1
2
Apeldoorn MO18-2
1
Twente MO18-2
Wedstrijdschema
MO18-1
Deventer MO18-1
Thuis
30-03-2024
11:00
Veld: KG1
Nr. 1212476
Scheidsrechters: Lennaert de Backer, Justin Konings
Twente MO18-2
MO18-1
Uit
06-04-2024
14:15
Impack veld (Waterveld)
Nr. 1212479
Locatie: Sportpark Slangenbeek, Hengelo
MO18-1
Zwolle MO18-2
Thuis
13-04-2024
12:30
Veld: KG1 - 1AB
Nr. 1212485
Scheidsrechters: Robin Hamstra, Dennis Teuben
PW MO18-1
MO18-1
Uit
20-04-2024
14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1212488
Locatie: Erve 'Het Slagman', Enschede
MO18-1
Lochem MO18-1
Thuis
11-05-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1212494
Scheidsrechters: Robin Hamstra, Rogier van Asselt
Poule stand (7e in poule Oost Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zutphen MO18-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 32 | 8 | 0 | 25 |
2. | Lochem MO18-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 32 | 17 | 0 | 20 |
3. | Apeldoorn MO18-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | 15 | 0 | 14 |
4. | Deventer MO18-1 | 9 | 3 | 3 | 3 | 18 | 16 | 0 | 12 |
5. | Twente MO18-2 | 9 | 2 | 2 | 5 | 14 | 23 | 0 | 8 |
6. | PW MO18-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 29 | 0 | 7 |
7. | Flevoland MO18-1 | 9 | 1 | 4 | 4 | 12 | 23 | 0 | 7 |
8. | Zwolle MO18-2 | 9 | 1 | 3 | 5 | 16 | 20 | 0 | 6 |
Spelers (15)
Lara
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:15
-
20:30
Veld 3 (Zandveld) (AB)
Tim,Kalkidan
vr
18:00
-
19:15
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Rense
Overige activiteiten
Zaterdag 13 april
11:00 – 13:30
Kantinedienst 2: Flevoland MO18-1
Team resultaten
Zwoll | Zutph | Twent | PW MO | Loche | Flevo | Deven | Apeld | |
Zwolle MO18-2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 3 - 3 | |||
Zutphen MO18-1 | 3 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | 3 - 2 | ||||
Twente MO18-2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 3 - 3 | |||
PW MO18-1 | 1 - 0 | 0 - 5 | 2 - 8 | 0 - 1 | 0 - 4 | |||
Lochem MO18-1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 4 - 1 | 5 - 3 | ||||
Flevoland MO18-1 | 0 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
Deventer MO18-1 | 4 - 3 | 5 - 0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 1 | |||
Apeldoorn MO18-2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 |