Meisjes A1

8e in poule Meisjes A regulier 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
0
Almelo MA1
1
Bemmel MA1
Zaterdag 20 november
7
Ede MA1
2
Twente MA2
0
Lochem MA1
2
Upward MA1
3
Beuningen MA1
2
Almelo MA1
5
Bemmel MA1
1
Flevoland MA1
Zaterdag 13 november
1
Upward MA1
0
Bemmel MA1
3
Almelo MA1
2
Ede MA1
1
Twente MA2
4
Lochem MA1
2
Flevoland MA1
2
Beuningen MA1
Zaterdag 6 november
5
Almelo MA1
0
Flevoland MA1
2
Bemmel MA1
0
Twente MA2
5
Ede MA1
1
Lochem MA1
1
Beuningen MA1
2
Upward MA1

Wedstrijdschema

Twente MA2
MA1
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 598527
Locatie: Sportpark Slangenbeek, HENGELO OV
MA1
Upward MA1
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 598532
Ede MA1
MA1
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 598536
Locatie: Sportpark 'De Bosrand', EDE GLD
MA1
Almelo MA1
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 598537
Beuningen MA1
MA1
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 598542
Locatie: Sportpark 'den Alst', EWIJK
MA1
Bemmel MA1
Thuis
23-04-2022 00:00
Nr. 598546
Lochem MA1
MA1
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 598552
Locatie: Lochem, LOCHEM
MA1
Twente MA2
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 598557
Upward MA1
MA1
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 598559
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', ARNHEM

Poule stand (8e in poule Meisjes A regulier 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bemmel MA1531193010
2.Upward MA1431073010
3.Ede MA1430119809
4.Almelo MA1521212807
5.Beuningen MA1411281004
6.Lochem MA141126904
7.Twente MA2410371503
8.Flevoland MA1401351701

Spelers (16)

Team resultaten

UpwarTwentLocheFlevoEde MBeuniBemmeAlmel
Upward MA11 - 02 - 2
Twente MA21 - 44 - 2
Lochem MA10 - 21 - 1
Flevoland MA12 - 52 - 2
Ede MA17 - 25 - 1
Beuningen MA11 - 23 - 2
Bemmel MA12 - 05 - 1
Almelo MA15 - 03 - 20 - 1