Meisjes A1
5e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
7
Zutphen MO18-1
1
Twente MO18-2
2
Lochem MO18-1
1
PW MO18-1
2
Flevoland MO18-1
0
Zwolle MO18-2
Zaterdag 6 april
2
Apeldoorn MO18-2
4
Lochem MO18-1
3
Zwolle MO18-2
2
PW MO18-1
0
Deventer MO18-1
6
Zutphen MO18-1
5
Twente MO18-2
1
Flevoland MO18-1
Zaterdag 30 maart
0
PW MO18-1
1
Twente MO18-2
5
Flevoland MO18-1
1
Deventer MO18-1
4
Lochem MO18-1
2
Zwolle MO18-2
6
Zutphen MO18-1
1
Apeldoorn MO18-2
Maandag 25 maart
0
PW MO18-1
4
Apeldoorn MO18-2
Zaterdag 23 maart
5
Deventer MO18-1
0
PW MO18-1
1
Apeldoorn MO18-2
2
Flevoland MO18-1
2
Twente MO18-2
1
Zwolle MO18-2
5
Zutphen MO18-1
1
Lochem MO18-1
Wedstrijdschema
PW MO18-1
MO18-1
Uit
20-04-2024
14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1212488
Locatie: Erve 'Het Slagman', Enschede
MO18-1
Lochem MO18-1
Thuis
11-05-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1212494
Scheidsrechters: Robin Hamstra, Rogier van Asselt
Poule stand (5e in poule Oost Nederland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zutphen MO18-1 | 12 | 11 | 1 | 0 | 51 | 10 | 0 | 34 |
2. | Lochem MO18-1 | 12 | 9 | 2 | 1 | 42 | 22 | 0 | 29 |
3. | Apeldoorn MO18-2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 22 | 25 | 0 | 14 |
4. | Twente MO18-2 | 12 | 4 | 2 | 6 | 21 | 31 | 0 | 14 |
5. | Flevoland MO18-1 | 12 | 3 | 4 | 5 | 20 | 29 | 0 | 13 |
6. | Deventer MO18-1 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 27 | 0 | 12 |
7. | Zwolle MO18-2 | 12 | 2 | 3 | 7 | 21 | 28 | 0 | 9 |
8. | PW MO18-1 | 12 | 2 | 1 | 9 | 11 | 35 | 0 | 7 |
Spelers (15)
Lara
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:15
-
20:30
Veld 3 (Zandveld) (AB)
Tim,Kalkidan
do
19:15
-
20:30
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Rense
Team resultaten
Zwoll | Zutph | Twent | PW MO | Loche | Flevo | Deven | Apeld | |
Zwolle MO18-2 | 2 - 3 | 3 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 3 - 3 | ||
Zutphen MO18-1 | 3 - 1 | 7 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | 3 - 2 | 6 - 1 | ||
Twente MO18-2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 5 - 1 | 3 - 3 | ||
PW MO18-1 | 1 - 0 | 0 - 5 | 0 - 1 | 2 - 8 | 0 - 1 | 0 - 4 | ||
Lochem MO18-1 | 4 - 2 | 3 - 3 | 3 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 5 - 3 | ||
Flevoland MO18-1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | ||
Deventer MO18-1 | 4 - 3 | 0 - 6 | 5 - 0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||
Apeldoorn MO18-2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 4 | 1 - 2 |