Meisjes A1

8e in poule Meisjes A regulier 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Twente MA2
MA1
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 598527
Locatie: Sportpark Slangenbeek, HENGELO OV
MA1
Upward MA1
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 598532
Ede MA1
MA1
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 598536
Locatie: Sportpark 'De Bosrand', EDE GLD
MA1
Almelo MA1
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 598537
Beuningen MA1
MA1
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 598542
Locatie: Sportpark 'den Alst', EWIJK
MA1
Bemmel MA1
Thuis
23-04-2022 00:00
Nr. 598546
Lochem MA1
MA1
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 598552
Locatie: Lochem, LOCHEM
MA1
Twente MA2
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 598557
Upward MA1
MA1
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 598559
Locatie: Sportpark 'De Bakenberg', ARNHEM

Poule stand (8e in poule Meisjes A regulier 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Upward MA15410104013
2.Bemmel MA1531193010
3.Ede MA15302201109
4.Almelo MA1521212807
5.Beuningen MA15212111107
6.Lochem MA141126904
7.Twente MA2510481803
8.Flevoland MA1401351701

Spelers (16)

Team resultaten

UpwarTwentLocheFlevoEde MBeuniBemmeAlmel
Upward MA13 - 11 - 02 - 2
Twente MA21 - 44 - 2
Lochem MA10 - 21 - 1
Flevoland MA12 - 52 - 2
Ede MA17 - 25 - 1
Beuningen MA11 - 23 - 13 - 2
Bemmel MA12 - 05 - 1
Almelo MA15 - 03 - 20 - 1