Meisjes A2

5e in poule Meisjes A voorcompetitie 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
1
Twello MA2
3
Kampen MA1
2
Nunspeet MA1
0
Flevoland MA2
4
Ares MA2
0
Meppel MA3
Zaterdag 28 september
5
Kampen MA1
1
Nunspeet MA1
1
Flevoland MA2
2
Ares MA2
Zaterdag 21 september
2
Twello MA2
1
Ares MA2
0
Nunspeet MA1
2
Meppel MA3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes A voorcompetitie 3e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kampen MA15500262015
2.Ares MA2530210809
3.Twello MA252039906
4.Nunspeet MA1520371206
5.Flevoland MA2520341006
6.Meppel MA3510421703

Spelers (13)

Trainingen

ma
20:15
-
21:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Esther
vr
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (AB)
Tom
Volledig schema

Team resultaten

TwellMeppeKampeNunspFlevoAres
Twello MA21 - 32 - 32 - 1
Meppel MA30 - 1
Kampen MA18 - 05 - 1
Nunspeet MA10 - 22 - 01 - 3
Flevoland MA21 - 2
Ares MA24 - 00 - 4