Meisjes A2
Uitslag
Zaterdag 23 maart
8
Dalfsen MO18-1
1
Zwolle MO18-7
6
Zwolle MO18-6
1
Meeuwen MO18-1
2
Flevoland MO18-2
3
Ommen MO18-2-mix
Zaterdag 16 maart
1
Ommen MO18-2-mix
5
Zwolle MO18-6
2
Meeuwen MO18-1
4
Dalfsen MO18-1
0
Zwolle MO18-7
12
Kampen MO18-2-mix
Zaterdag 9 maart
4
Kampen MO18-2-mix
0
Flevoland MO18-2
2
Zwolle MO18-7
1
Meeuwen MO18-1
1
Ommen MO18-2-mix
5
Dalfsen MO18-1
Zaterdag 2 maart
6
Flevoland MO18-2
1
Zwolle MO18-7
5
Meeuwen MO18-1
3
Ommen MO18-2-mix
0
Zwolle MO18-6
3
Kampen MO18-2-mix
Wedstrijdschema
Meeuwen MO18-1
MO18-2
Uit
30-03-2024
12:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1212980
Locatie: Sportpark ‘De Boskamp’, Emmeloord
MO18-2
Dalfsen MO18-1
Thuis
06-04-2024
16:15
Veld: KG3
Nr. 1212984
Scheidsrechters: Herry Ester, Justin Konings
Zwolle MO18-6
MO18-2
Uit
13-04-2024
16:05
Dommerholt(veld 2) (Waterveld)
Nr. 1212987
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Zwolle MO18-7
MO18-2
Uit
20-04-2024
16:20
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 1212994
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
MO18-2
Kampen MO18-2-mix
Thuis
11-05-2024
12:30
Veld: KG1
Nr. 1212995
Scheidsrechters: Rico van Veldhuisen, Wouter van Asselt
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kampen MO18-2-mix | 7 | 7 | 0 | 0 | 36 | 1 | 0 | 21 |
2. | Zwolle MO18-6 | 8 | 7 | 0 | 1 | 24 | 11 | 0 | 21 |
3. | Dalfsen MO18-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 34 | 12 | 0 | 18 |
4. | Flevoland MO18-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 19 | 18 | 0 | 9 |
5. | Ommen MO18-2-mix | 8 | 1 | 1 | 6 | 13 | 27 | 0 | 4 |
6. | Zwolle MO18-7 | 8 | 1 | 1 | 6 | 7 | 42 | 0 | 4 |
7. | Meeuwen MO18-1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 15 | 37 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Meppel MO18-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 21 | 12 | 0 | 10 |
2. | Dalfsen MO18-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 21 | 13 | 0 | 10 |
3. | Meppel MO18-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 | 10 | 0 | 9 |
4. | Flevoland MO18-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 13 | 0 | 6 |
5. | Zwolle MO18-6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 12 | 0 | 6 |
6. | Ommen MO18-2-mix | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 25 | 0 | 3 |
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:15
-
20:30
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Indy
vr
19:15
-
20:30
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Tom
Team resultaten
Ommen | Zwoll | Zwoll | Kampe | Meeuw | Flevo | Dalfs | |
Ommen MO18-2-mix | 2 - 2 | 1 - 5 | 1 - 3 | 1 - 5 | |||
Zwolle MO18-7 | 1 - 3 | 0 - 12 | 2 - 1 | 0 - 7 | |||
Zwolle MO18-6 | 3 - 1 | 0 - 3 | 6 - 1 | 2 - 1 | |||
Kampen MO18-2-mix | 2 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
Meeuwen MO18-1 | 5 - 3 | 1 - 2 | 0 - 8 | 2 - 4 | |||
Flevoland MO18-2 | 2 - 3 | 6 - 1 | 2 - 3 | 6 - 3 | |||
Dalfsen MO18-1 | 8 - 1 | 6 - 2 | 3 - 0 |
Ommen | Zwoll | Meppe | Meppe | Flevo | Dalfs | |
Ommen MO18-2-mix | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 5 | |||
Zwolle MO18-6 | 3 - 2 | 1 - 2 | ||||
Meppel MO18-2 | 2 - 0 | 3 - 4 | 5 - 1 | |||
Meppel MO18-1 | 7 - 1 | 6 - 2 | ||||
Flevoland MO18-2 | 1 - 2 | 3 - 4 | ||||
Dalfsen MO18-1 | 10 - 2 | 4 - 4 | 4 - 1 |