Meisjes A2

7e in poule Meisjes A regulier 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
8
Ommen MA1
1
Flevoland MA2
3
Zwolle MA6
1
Deventer MA3
0
Meppel MA2
3
Mezen MA2
Zaterdag 20 november
2
Meppel MA2
3
Ommen MA1
3
Deventer MA3
5
Apeldoorn MA5
8
Mezen MA2
1
Gorssel/Epse MA1
1
Flevoland MA2
5
Zwolle MA6
Zaterdag 13 november
0
Gorssel/Epse MA1
7
Deventer MA3
Apeldoorn MA5
Flevoland MA2
8
Ommen MA1
0
Mezen MA2
5
Zwolle MA6
3
Meppel MA2
Zaterdag 6 november
4
Meppel MA2
2
Apeldoorn MA5
1
Mezen MA2
2
Deventer MA3
5
Flevoland MA2
1
Gorssel/Epse MA1
2
Ommen MA1
2
Zwolle MA6

Wedstrijdschema

Apeldoorn MA5
MA2
Uit
04-12-2021 00:00
Nr. 612062
Locatie: Sportpark Orderbos, APELDOORN
MA2
Meppel MA2
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 599579
Mezen MA2
MA2
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 599582
Locatie: Sportpark Parkweg, HARDERWIJK
MA2
Deventer MA3
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 599584
Epse MA1
MA2
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 599591
Locatie: Sportcompex "Het Hassink", EPSE
MA2
Apeldoorn MA5
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 599593
Zwolle MA6
MA2
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 599600
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, ZWOLLE
MA2
Ommen MA1
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 599603
Meppel MA2
MA2
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 599605
Locatie: Sportp. Koedijkslanden, MEPPEL
MA2
Mezen MA2
Thuis
28-05-2022 00:00
Nr. 599610

Poule stand (7e in poule Meisjes A regulier 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MA65410208013
2.Ommen MA15311238010
3.Deventer MA35302201009
4.Apeldoorn MA5320110906
5.Meppel MA25203131406
6.Mezen MA25203131606
7.Flevoland MA2410382103
8.Gorssel/Epse MA1400432400

Spelers (14)

Team resultaten

ApeldGorssZwollMeppeOmmenDevenMezenFlevo
Apeldoorn MA53 - 2 -
Gorssel/Epse MA11 - 40 - 7
Zwolle MA65 - 33 - 15 - 1
Meppel MA24 - 22 - 30 - 3
Ommen MA12 - 28 - 08 - 1
Deventer MA33 - 57 - 1
Mezen MA28 - 11 - 2
Flevoland MA25 - 11 - 5