Meisjes A2

5e in poule Meisjes A voorcompetitie 3e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

MA2
Zwolle
Thuis
06-06-2020 12:00
Nr. 308827
AFGELAST,

Poule stand (5e in poule Meisjes A voorcompetitie 3e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kampen MA15500262015
2.Ares MA2530210809
3.Twello MA252039906
4.Nunspeet MA1520371206
5.Flevoland MA2520341006
6.Meppel MA3510421703

Spelers (15)

Trainingen

ma
20:30
-
21:30
Veld 1 (Waterveld) (ABCD)
Tom en Esther
Volledig schema

Team resultaten

TwellMeppeKampeNunspFlevoAres
Twello MA21 - 32 - 32 - 1
Meppel MA30 - 1
Kampen MA18 - 05 - 1
Nunspeet MA10 - 22 - 01 - 3
Flevoland MA21 - 2
Ares MA24 - 00 - 4