Meisjes A2

7e in poule Meisjes A regulier 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

MA2
Meppel MA2
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 599579
Mezen MA2
MA2
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 599582
Locatie: Sportpark Parkweg, HARDERWIJK
MA2
Deventer MA3
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 599584
Epse MA1
MA2
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 599591
Locatie: Sportcompex "Het Hassink", EPSE
MA2
Apeldoorn MA5
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 599593
Zwolle MA6
MA2
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 599600
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, ZWOLLE
MA2
Ommen MA1
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 599603
Meppel MA2
MA2
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 599605
Locatie: Sportp. Koedijkslanden, MEPPEL
MA2
Mezen MA2
Thuis
28-05-2022 00:00
Nr. 599610

Poule stand (7e in poule Meisjes A regulier 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zwolle MA65410208013
2.Ommen MA15311238010
3.Deventer MA35302201009
4.Apeldoorn MA5430112909
5.Meppel MA25203131406
6.Mezen MA25203131606
7.Flevoland MA2510482303
8.Gorssel/Epse MA1400432400

Spelers (14)

Team resultaten

ApeldGorssZwollMeppeOmmenDevenMezenFlevo
Apeldoorn MA53 - 2 -
Gorssel/Epse MA11 - 40 - 7
Zwolle MA65 - 33 - 15 - 1
Meppel MA24 - 22 - 30 - 3
Ommen MA12 - 28 - 08 - 1
Deventer MA33 - 57 - 1
Mezen MA28 - 11 - 2
Flevoland MA25 - 11 - 5