Meisjes A3

3e in poule Meisjes A regulier 4e klasse C
4e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

MA3
Meppel MA4
Thuis
07-03-2020 16:45
Veld: KG1
Nr. 290151
Nunspeet MA2
MA3
Uit
14-03-2020 11:50
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 290156
MA3
Hattem MA2
Thuis
21-03-2020 11:00
Veld: KG3
Nr. 290157
MA3
Mezen MA2
Thuis
28-03-2020 13:45
Veld: KG1
Nr. 290160
Zwolle MA7
MA3
Uit
04-04-2020
Nr. 290165
Meppel MA4
MA3
Uit
18-04-2020 17:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 290167
MA3
Nunspeet MA2
Thuis
09-05-2020
Nr. 307385
Hattem MA2
MA3
Uit
16-05-2020 16:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 307388
Mezen MA2
MA3
Uit
06-06-2020
Nr. 307391

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hattem MA25410173013
2.Nunspeet MA2540197012
3.Flevoland MA3512271005
4.Mezen MA2512251105
5.Meppel MA4511361004
6.Zwolle MA750234702
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Epe MA15500213015
2.Deventer MA25401165012
3.Nunspeet MA2530210509
4.Flevoland MA35203101306
5.Meppel MA4510431303
6.Kampen MA2500522300

Spelers (17)

Trainingen

vr
20:15
-
21:15
Veld 3 (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 7 maart
16:45 – 18:45
Kantinediens 4 door: Meisjes A3

Team resultaten

NunspMeppeZwollHatteFlevoMezen
Nunspeet MA22 - 12 - 1
Meppel MA42 - 11 - 31 - 1
Zwolle MA71 - 10 - 1
Hattem MA24 - 03 - 14 - 1
Flevoland MA30 - 21 - 1
Mezen MA21 - 30 - 52 - 2
NunspMeppeKampeFlevoEpe MDeven
Nunspeet MA25 - 00 - 2
Meppel MA41 - 22 - 00 - 2
Kampen MA22 - 40 - 7
Flevoland MA31 - 3
Epe MA11 - 05 - 03 - 2
Deventer MA24 - 05 - 0