Meisjes B1
1e in poule Oost Nederland - A
3e in poule Oost Nederland - A
1e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
2
Ares MO16-1
3
Flevoland MO16-1
5
Hattem MO16-1
2
Zwolle MO16-3
Zaterdag 6 april
6
Flevoland MO16-1
5
Zwolle MO16-3
5
Ares MO16-1
1
Apeldoorn MO16-2
7
Hattem MO16-1
2
Meppel MO16-1
Zaterdag 23 maart
3
Zwolle MO16-3
2
Ares MO16-1
3
Meppel MO16-1
8
Flevoland MO16-1
3
Apeldoorn MO16-2
5
Hattem MO16-1
Wedstrijdschema
MO16-1
Hattem MO16-1
Thuis
20-04-2024
12:30
Veld: KG1
Nr. 1318142
Scheidsrechters: Rogier van Asselt, Joep van Bemmel
Apeldoorn MO16-2
MO16-1
Uit
25-05-2024
14:20
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1318146
Locatie: Sportpark Orderbos, Apeldoorn
MO16-1
Meppel MO16-1
Thuis
01-06-2024
12:45
Veld: KG3
Nr. 1318148
Scheidsrechters: Justin Konings, Daniƫl Kroezen
Zwolle MO16-3
MO16-1
Uit
08-06-2024
10:35
Dommerholt(veld 2) (Waterveld)
Nr. 1318151
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, Zwolle
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Flevoland MO16-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 32 | 12 | 0 | 18 |
2. | Hattem MO16-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 28 | 13 | 0 | 15 |
3. | Ares MO16-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 16 | 0 | 6 |
4. | Zwolle MO16-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 21 | 0 | 6 |
5. | Apeldoorn MO16-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 19 | 0 | 6 |
6. | Meppel MO16-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 22 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zwolle MO16-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 0 | 13 |
2. | Hattem MO16-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 6 | 0 | 12 |
3. | Flevoland MO16-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 19 | 8 | 0 | 10 |
4. | Twente MO16-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 19 | 0 | 4 |
5. | Almelo MO16-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 14 | 0 | 3 |
6. | Bully MO16-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 7 | 19 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Flevoland MO16-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 8 | 0 | 11 |
2. | Deventer MO16-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 8 | 0 | 10 |
3. | Hattem MO16-1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 16 | 8 | 0 | 9 |
4. | Zwolle MO16-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 | 0 | 8 |
5. | Apeldoorn MO16-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 19 | 0 | 3 |
6. | Zwolle MO16-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 24 | 0 | 0 |
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Kalkidan
wo
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Jeroen
Overige activiteiten
Zaterdag 20 april
11:00 – 13:30
Kantinedienst 2: Flevoland MO16-1
Team resultaten
Zwoll | Meppe | Flevo | Apeld | Hatte | Ares | |
Zwolle MO16-3 | 2 - 1 | 0 - 4 | 3 - 2 | |||
Meppel MO16-1 | 3 - 8 | 0 - 4 | ||||
Flevoland MO16-1 | 6 - 5 | 7 - 0 | 4 - 0 | |||
Apeldoorn MO16-2 | 3 - 2 | 3 - 5 | ||||
Hattem MO16-1 | 5 - 2 | 7 - 2 | 2 - 4 | 5 - 2 | ||
Ares MO16-1 | 1 - 0 | 2 - 3 | 5 - 1 |
Zwoll | Bully | Twent | Flevo | Hatte | Almel | |
Zwolle MO16-2 | 0 - 0 | 3 - 1 | ||||
Bully MO16-2 | 2 - 3 | 3 - 3 | 2 - 3 | |||
Twente MO16-2 | 1 - 3 | 3 - 8 | 1 - 4 | |||
Flevoland MO16-1 | 5 - 0 | 5 - 1 | ||||
Hattem MO16-1 | 1 - 3 | 5 - 0 | 4 - 1 | |||
Almelo MO16-1 | 1 - 2 | 1 - 2 |
Zwoll | Zwoll | Flevo | Deven | Apeld | Hatte | |
Zwolle MO16-3 | 2 - 5 | 2 - 3 | ||||
Zwolle MO16-2 | 4 - 1 | 1 - 1 | ||||
Flevoland MO16-1 | 3 - 0 | 3 - 3 | ||||
Deventer MO16-2 | 2 - 0 | 2 - 4 | 10 - 1 | |||
Apeldoorn MO16-2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 2 - 3 | |||
Hattem MO16-1 | 8 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 |