Meisjes B1

2e in poule Meisjes B Lente 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 mei
Zwolle MB3
Flevoland MB1
1
Apeldoorn MB2
0
Ares MB2
5
Hattem MB1
0
Kampen MB1
Zaterdag 21 mei
0
Hattem MB1
3
Apeldoorn MB2
10
Flevoland MB1
1
Kampen MB1
2
Ares MB2
2
Zwolle MB3
Zaterdag 14 mei
2
Zwolle MB3
3
Apeldoorn MB2
3
Flevoland MB1
0
Hattem MB1
0
Kampen MB1
2
Ares MB2

Wedstrijdschema

Zwolle MB3
MB1
Uit
28-05-2022 15:30
Mc Donalds(veld 3) (Zandveld)
Nr. 684875
Locatie: Sportpark Het Hoge Laar, ZWOLLE
MB1
Apeldoorn MB2
Thuis
11-06-2022 14:30
Veld: KG1
Nr. 684876

Poule stand (2e in poule Meisjes B Lente 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Apeldoorn MB298013310024
2.Flevoland MB18701364021
3.Zwolle MB384133417013
4.Ares MB293241318011
5.Hattem MB19216133607
6.Kampen MB1900975100

Spelers (16)

Trainingen

wo
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Jeroen
vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Tim / Rense
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 11 juni
14:30 – 00:00
Kantinedienst 3: Meisjes B1

Team resultaten

ZwollAres KampeFlevoApeldHatte
Zwolle MB32 - 07 - 1 - 2 - 311 - 0
Ares MB22 - 24 - 10 - 5 -
Kampen MB10 - 20 - 72 - 41 - 4
Flevoland MB15 - 10 - 110 - 13 - 0
Apeldoorn MB25 - 21 - 08 - 11 - 24 - 0
Hattem MB11 - 73 - 35 - 00 - 40 - 3