Meisjes B2

4e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
1
Zwolle MB7
5
Meppel MB2
7
Meeuwen MB1
1
Flevoland MB2
3
Dalfsen MB1
3
Twello MB2
Zaterdag 28 september
0
Twello MB2
3
Meeuwen MB1
1
Meppel MB2
0
Dalfsen MB1
2
Flevoland MB2
2
Zwolle MB7
Zaterdag 21 september
3
Meeuwen MB1
2
Meppel MB2
4
Dalfsen MB1
4
Zwolle MB7

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meeuwen MB15500414015
2.Meppel MB25401185012
3.Dalfsen MB1512292205
4.Flevoland MB25113101904
5.Zwolle MB75032123003
6.Twello MB25023102002

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Ilse
wo
17:30
-
18:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Lisa B
Volledig schema

Team resultaten

TwellZwollMeppeMeeuwFlevoDalfs
Twello MB21 - 40 - 3
Zwolle MB74 - 41 - 5
Meppel MB26 - 01 - 0
Meeuwen MB115 - 13 - 27 - 1
Flevoland MB22 - 2
Dalfsen MB13 - 34 - 40 - 13