Meisjes B2

5e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse A
4e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 6 december
4
Ares MB2
1
Flevoland MB2
Zaterdag 30 november
1
Dalfsen MB1
1
Hardenberg MB1
10
Zwolle MB6
1
Kampen MB1
Zaterdag 23 november
3
Kampen MB1
0
Dalfsen MB1
2
Hardenberg MB1
4
Ares MB2
0
Flevoland MB2
4
Zwolle MB6
Zaterdag 16 november
5
Zwolle MB6
0
Hardenberg MB1
1
Kampen MB1
0
Flevoland MB2
5
Ares MB2
0
Dalfsen MB1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ares MB25500205015
2.Zwolle MB65401244012
3.Kampen MB15302121609
4.Dalfsen MB1511341404
5.Flevoland MB2510441103
6.Hardenberg MB1501441801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Meeuwen MB15500414015
2.Meppel MB25401185012
3.Dalfsen MB1512292205
4.Flevoland MB25113101904
5.Zwolle MB75032123003
6.Twello MB25023102002

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Ilse
wo
17:30
-
18:45
Veld 2 (Zandveld) (CD)
Lisa B
Volledig schema

Team resultaten

ZwollFlevoHardeDalfsAres Kampe
Zwolle MB65 - 05 - 110 - 1
Flevoland MB20 - 43 - 0
Hardenberg MB12 - 41 - 5
Dalfsen MB12 - 01 - 1
Ares MB22 - 04 - 15 - 0
Kampen MB11 - 03 - 02 - 5
TwellZwollMeppeMeeuwFlevoDalfs
Twello MB21 - 40 - 3
Zwolle MB74 - 41 - 5
Meppel MB26 - 01 - 0
Meeuwen MB115 - 13 - 27 - 1
Flevoland MB22 - 2
Dalfsen MB13 - 34 - 40 - 13