Meisjes B2
6e in poule Oost Nederland - A
1e in poule Oost Nederland - A
5e in poule Oost Nederland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
2
Zwolle MO16-4
1
Deventer MO16-3
2
Mezen MO16-2
4
Ares MO16-2
1
Flevoland MO16-2
3
Epe MO16-1-mix
Zaterdag 6 april
1
Zwolle MO16-4
6
Ares MO16-2
2
Flevoland MO16-2
1
Deventer MO16-3
2
Epe MO16-1-mix
1
Mezen MO16-2
Zaterdag 23 maart
4
Ares MO16-2
1
Flevoland MO16-2
4
Deventer MO16-3
0
Epe MO16-1-mix
2
Mezen MO16-2
0
Zwolle MO16-4
Wedstrijdschema
MO16-2
Zwolle MO16-4
Thuis
20-04-2024
16:15
Veld: KG3
Nr. 1318262
Scheidsrechters: Pascal Kroezen, Casper Rosier
Mezen MO16-2
MO16-2
Uit
25-05-2024
16:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1318266
Locatie: Sportpark Parkweg, Harderwijk
MO16-2
Ares MO16-2
Thuis
01-06-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1318268
Scheidsrechters: Kalkidan van Breda, Daniƫl Kroezen
Deventer MO16-3
MO16-2
Uit
08-06-2024
14:05
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1318271
Locatie: Sportpark 'De Achterhoek', Deventer
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ares MO16-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 21 | 9 | 0 | 15 |
2. | Epe MO16-1-mix | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 7 | 0 | 15 |
3. | Zwolle MO16-4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 14 | 0 | 9 |
4. | Deventer MO16-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 11 | 0 | 6 |
5. | Mezen MO16-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 13 | 0 | 4 |
6. | Flevoland MO16-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 16 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Flevoland MO16-2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 4 | 0 | 8 |
2. | Meeuwen MO16-2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 3 | 0 | 8 |
3. | HCHN MO16-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 14 | 5 | 0 | 7 |
4. | Zwolle MO16-5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 3 | 0 | 6 |
5. | Hardenberg MO16-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | 0 | 4 |
6. | Kampen MO16-2-mix | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 13 | 0 | 2 |
7. | Zwolle MO16-9 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 23 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ares MO16-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 22 | 7 | 0 | 13 |
2. | Mezen MO16-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 12 | 0 | 12 |
3. | Zwolle MO16-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 7 | 0 | 9 |
4. | Epe MO16-1-mix | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 7 | 0 | 7 |
5. | Flevoland MO16-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 16 | 0 | 3 |
6. | Zwolle MO16-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 19 | 0 | 0 |
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
19:15
-
20:30
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Marit, Zina
vr
17:30
-
18:30
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Jeroen
Overige activiteiten
Zaterdag 1 juni
13:30 – 00:00
Kantinedienst 3: Flevoland MO16-2
Team resultaten
Zwoll | Flevo | Deven | Mezen | Ares | Epe M | |
Zwolle MO16-4 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 6 | 0 - 3 | ||
Flevoland MO16-2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | |||
Deventer MO16-3 | 1 - 3 | 1 - 3 | 4 - 0 | |||
Mezen MO16-2 | 2 - 0 | 1 - 3 | 2 - 4 | |||
Ares MO16-2 | 4 - 1 | 3 - 1 | ||||
Epe MO16-1-mix | 4 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 |
Harde | Zwoll | Zwoll | Kampe | Meeuw | Flevo | HCHN | |
Hardenberg MO16-2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | ||||
Zwolle MO16-9 | 1 - 4 | ||||||
Zwolle MO16-5 | 7 - 0 | - | |||||
Kampen MO16-2-mix | 3 - 3 | ||||||
Meeuwen MO16-2 | 4 - 0 | 1 - 1 | - | ||||
Flevoland MO16-2 | 3 - 1 | 7 - 0 | 1 - 1 | ||||
HCHN MO16-1 | 9 - 1 | 2 - 1 |
Zwoll | Zwoll | Flevo | Mezen | Ares | Epe M | |
Zwolle MO16-5 | 0 - 4 | 1 - 2 | 3 - 5 | |||
Zwolle MO16-4 | 2 - 3 | 2 - 1 | ||||
Flevoland MO16-2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 8 | |||
Mezen MO16-2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
Ares MO16-2 | 3 - 0 | 6 - 3 | 2 - 2 | |||
Epe MO16-1-mix | 5 - 0 | 3 - 1 |