Meisjes B2

3e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Meisjes B najaarscompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kampen MB15410218013
2.Apeldoorn MB34301241009
3.Flevoland MB2421111507
4.Epe MB15203162006
5.Meppel MB35032132003
6.Mezen MB4501483001

Spelers (15)

Team resultaten

MezenMeppeFlevoApeldKampeEpe M
Mezen MB40 - 41 - 7
Meppel MB3 - 1 - 74 - 5
Flevoland MB21 - 14 - 1
Apeldoorn MB38 - 2 -
Kampen MB13 - 33 - 24 - 2
Epe MB17 - 13 - 70 - 4