Meisjes B3

6e in poule Meisjes B voorcompetitie 4e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
3
Mezen MB3
0
Meeuwen MB3
1
Flevoland MB3
5
Zwolle MB13
Zaterdag 28 september
3
HCHN MB2
1
Mezen MB3
1
Zwolle MB13
5
Kampen MB1
4
Meeuwen MB3
0
Flevoland MB3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes B voorcompetitie 4e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kampen MB15500373015
2.HCHN MB254011611012
3.Zwolle MB135203121306
4.Mezen MB35203111506
5.Meeuwen MB35203101606
6.Flevoland MB3500523000

Spelers (15)

Trainingen

wo
19:00
-
20:15
Veld 1 (Waterveld) (AB)
Erna
Volledig schema

Team resultaten

ZwollMeeuwMezenHCHN FlevoKampe
Zwolle MB131 - 5
Meeuwen MB33 - 44 - 0
Mezen MB30 - 33 - 0
HCHN MB24 - 13 - 1
Flevoland MB31 - 51 - 10
Kampen MB17 - 09 - 0