Meisjes C1

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
0
Arnhem MC2
4
Zwolle MC3
1
Ares MC2
7
Flevoland MC1
3
Oosterbeek MC2
2
Bully MC2
Zaterdag 7 september
8
Flevoland MC1
1
Arnhem MC2
4
Bully MC2
1
Ares MC2

Wedstrijdschema

MC1
Oosterbeek MC2
Thuis
21-09-2019 16:15
Veld: KG1
Nr. 239881
Scheidsrechters: Joep van der Holst, Max Hamstra
Zwolle MC3
MC1
Uit
28-09-2019 15:55
Nieuwenhuijse(veld 6) (Zandveld)
Nr. 239885
MC1
Bully MC2
Thuis
05-10-2019 12:30
Veld: KG2
Nr. 239886

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC1220015206
2.Zwolle MC311004003
3.Bully MC221016403
4.Oosterbeek MC211003203
5.Ares MC2200221100
6.Arnhem MC2200211200

Trainingen

wo
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Tim / Rense
vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 21 september
14:30 – 17:30
Kantinedienst 3 door: Meisjes C1

Team resultaten

ZwollOosteBullyAres FlevoArnhe
Zwolle MC3
Oosterbeek MC23 - 2
Bully MC24 - 1
Ares MC21 - 7
Flevoland MC18 - 1
Arnhem MC20 - 4