Meisjes C1

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

PW MC1
MC1
Uit
07-03-2020 14:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 428625
MC1
Oosterbeek MC1
Thuis
14-03-2020 15:30
Veld: KG3
Nr. 429283
HCM MC1
MC1
Uit
21-03-2020
Nr. 429286
MC1
Deventer MC1
Thuis
28-03-2020 10:45
Veld: KG1
Nr. 429288
Twente MC2
MC1
Uit
04-04-2020 12:15
RABO veld (Waterveld)
Nr. 429293
MC1
PW MC1
Thuis
18-04-2020 10:45
Veld: KG1
Nr. 429294
Oosterbeek MC1
MC1
Uit
09-05-2020
Nr. 429299
MC1
HCM MC1
Thuis
16-05-2020
Nr. 429300
Deventer MC1
MC1
Uit
06-06-2020
Nr. 429303
MC1
Twente MC2
Thuis
13-06-2020
Nr. 429306

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente Subtopklasse B".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC15410328013
2.Bully MC25311228010
3.Oosterbeek MC25302152109
4.Zwolle MC35212151507
5.Arnhem MC2510492303
6.Ares MC2501442201

Spelers (14)

Trainingen

wo
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Tim / Rense
vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 28 maart
08:30 – 11:15
Kantinedienst 1 door: Meisjes C1
Zaterdag 18 april
08:30 – 11:15
Kantinedienst 1 door: Meisjes C1

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente Subtopklasse B".

ZwollOosteBullyAres FlevoArnhe
Zwolle MC37 - 22 - 5
Oosterbeek MC23 - 25 - 0
Bully MC26 - 04 - 1
Ares MC22 - 21 - 70 - 4
Flevoland MC19 - 18 - 1
Arnhem MC20 - 43 - 4