Meisjes C1

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Deventer
MC1
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 429303
AFGELAST,
MC1
Twente
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 429306
AFGELAST,

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC15410328013
2.Bully MC25311228010
3.Oosterbeek MC25302152109
4.Zwolle MC35212151507
5.Arnhem MC2510492303
6.Ares MC2501442201

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
Veld 1 (Waterveld) (ABCD)
Edwin en Tim of Rense
Volledig schema

Team resultaten

ZwollOosteBullyAres FlevoArnhe
Zwolle MC37 - 22 - 5
Oosterbeek MC23 - 25 - 0
Bully MC26 - 04 - 1
Ares MC22 - 21 - 70 - 4
Flevoland MC19 - 18 - 1
Arnhem MC20 - 43 - 4