Meisjes C1

1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse B
1e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 november
4
Union MC2
1
Nijmegen MC3
3
Wageningen MC2
9
Flevoland MC1
4
Zwolle MC3
1
Meeuwen MC1
Zaterdag 9 november
3
Zwolle MC3
4
Wageningen MC2
3
Meeuwen MC1
1
Nijmegen MC3
4
Flevoland MC1
3
Union MC2
Zaterdag 2 november
0
Union MC2
2
Zwolle MC3
4
Wageningen MC2
0
Meeuwen MC1
2
Nijmegen MC3
5
Flevoland MC1

Wedstrijdschema

MC1
Zwolle MC3
Thuis
23-11-2019 12:45
Veld: KG1
Nr. 304035
Scheidsrechters: Igor Versluis, Lisa Buikema
Meeuwen MC1
MC1
Uit
30-11-2019 09:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 304038

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC1330018809
2.Zwolle MC332019506
3.Wageningen MC23201111206
4.Union MC231027703
5.Meeuwen MC131024903
6.Nijmegen MC3300341200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC15410328013
2.Bully MC25311228010
3.Oosterbeek MC25302152109
4.Zwolle MC35212151507
5.Arnhem MC2510492303
6.Ares MC2501442201

Spelers (14)

Trainingen

wo
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Tim / Rense
vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 23 november
11:30 – 14:30
Kantinedienst 2 door: Meisjes C1

Team resultaten

ZwollWagenNijmeUnionMeeuwFlevo
Zwolle MC33 - 44 - 1
Wageningen MC24 - 03 - 9
Nijmegen MC32 - 5
Union MC20 - 24 - 1
Meeuwen MC13 - 1
Flevoland MC14 - 3
ZwollOosteBullyAres FlevoArnhe
Zwolle MC37 - 22 - 5
Oosterbeek MC23 - 25 - 0
Bully MC26 - 04 - 1
Ares MC22 - 21 - 70 - 4
Flevoland MC19 - 18 - 1
Arnhem MC20 - 43 - 4