Meisjes C1

6e in poule Meisjes C herfstcompetitie Subtopklasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 3 oktober
1
Flevoland MC1
1
Deventer MC2
4
EHV MC1
7
PW MC1
3
Meeuwen MC1
1
Zwolle MC2
Zaterdag 26 september
2
Deventer MC2
2
Meeuwen MC1
6
PW MC1
0
Flevoland MC1
3
Zwolle MC2
2
EHV MC1

Wedstrijdschema

Meeuwen
MC1
Uit
31-10-2020 12:00
Nr. 450990
AFGELAST,
MC1
EHV
Thuis
07-11-2020 12:00
Nr. 450992
AFGELAST,
Zwolle MC2
MC1
Uit
14-11-2020
Nr. 450996
MC1
PW MC1
Thuis
21-11-2020
Nr. 450999
Deventer MC2
MC1
Uit
28-11-2020
Nr. 451000

Poule stand (6e in poule Meisjes C herfstcompetitie Subtopklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PW MC154102412013
2.Zwolle MC25302111009
3.EHV MC15212231407
4.Meeuwen MC1514011907
5.Deventer MC2502391802
6.Flevoland MC1502321702

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin
wo
19:15
-
20:30
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Marissa Lisa
Volledig schema

Team resultaten

ZwollEHV MDevenPW MCMeeuwFlevo
Zwolle MC23 - 24 - 1
EHV MC14 - 73 - 38 - 0
Deventer MC21 - 64 - 52 - 2
PW MC13 - 16 - 0
Meeuwen MC13 - 13 - 3
Flevoland MC11 - 21 - 10 - 0