Meisjes C1

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 12 oktober
7
Zwolle MC3
2
Oosterbeek MC2
Zaterdag 5 oktober
3
Arnhem MC2
4
Oosterbeek MC2
2
Ares MC2
2
Zwolle MC3
Zaterdag 28 september
5
Oosterbeek MC2
0
Ares MC2
2
Zwolle MC3
5
Flevoland MC1
Zaterdag 21 september
9
Flevoland MC1
1
Oosterbeek MC2
6
Bully MC2
0
Zwolle MC3
0
Ares MC2
4
Arnhem MC2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC15410328013
2.Bully MC25311228010
3.Oosterbeek MC25302152109
4.Zwolle MC35212151507
5.Arnhem MC2510492303
6.Ares MC2501442201

Spelers (14)

Trainingen

wo
19:00
-
20:15
Veld 3 (Zandveld) (CD)
Tim / Rense
vr
19:30
-
20:45
Veld 1 (Waterveld) (CD)
Edwin
Volledig schema

Team resultaten

ZwollOosteBullyAres FlevoArnhe
Zwolle MC37 - 22 - 5
Oosterbeek MC23 - 25 - 0
Bully MC26 - 04 - 1
Ares MC22 - 21 - 70 - 4
Flevoland MC19 - 18 - 1
Arnhem MC20 - 43 - 4