Meisjes C1

1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
0
Deventer MC3
11
Flevoland MC1
1
Zwolle MC3
5
Hattem MC1
Zaterdag 20 november
1
Mezen MC2
2
Zwolle MC3
3
Flevoland MC1
2
Apeldoorn MC2
6
Hattem MC1
0
Deventer MC3
Zaterdag 13 november
2
Deventer MC3
2
Zwolle MC3
5
Apeldoorn MC2
2
Hattem MC1
0
Mezen MC2
5
Flevoland MC1
Zaterdag 6 november
1
Zwolle MC3
5
Flevoland MC1
2
Deventer MC3
3
Apeldoorn MC2
6
Hattem MC1
0
Mezen MC2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Flevoland MC15401266012
2.Hattem MC15401228012
3.Zwolle MC3521271307
4.Apeldoorn MC2420210806
5.Deventer MC3511372404
6.Mezen MC2400431600

Spelers (14)

Team resultaten

ZwollDevenApeldHatteFlevoMezen
Zwolle MC31 - 51 - 5
Deventer MC32 - 22 - 30 - 11
Apeldoorn MC20 - 15 - 2
Hattem MC16 - 06 - 0
Flevoland MC13 - 22 - 3
Mezen MC21 - 22 - 30 - 5